Adam Słomka na kijowskim Majdanie [wideo]

Redaktor2

adam2 marca lider KPN-NIEZŁOMNI Adam Słomka wygłosił na kijowskim Majdanie przemówienie w sprawie rosyjskiej agresji na Krymie. Przypomniał, że od lat środowiska niepodległościowe z Polski i Ukrainy współpracują, aby „neutralizować” rosyjskie imperialne zapędy.

W odpowiedzi zebrani Ukraińcy wielokrotnie skandowali „POLSKA”. Tak upadają fundamenty ugody z Perejasławia i rosyjskie wpływy …

(pac), Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

  1. Irena
    | ID: e5aefa60 | #1

    Obejrzałam video z panem Słomka.Zapewne chciał te kobiety i mezczyzn podniesc na duchu.Widać tłumy dobrze odzywione kobiety, ładne ,widać nie mniej dorodnych mezczyzn,co oznacza,ze głód im nie dokucza. pan Słomka na ich tle to chudzinka.Widać pospawane kilku calowe rury kilku metrowej wysokosci. Widać wielkie domy. Pytam. skad maja pieniadze, na protest….przeciez ktos ich finansuje. To istotna sprawa. Wszystko zagmatwane,wojna bardzo prawdopodobna. Tylko prawda, prawda i negocjacje i postawienie wojska na naszych granicach jest konieczne.A czy my mamy własne Wojsko?? Jakos nikt z NATO i Unii Europejskiej nie zadbał o nasze bezpieczeństwo. Boje sie zyć.Co nas czeka nasze dzieci, przy tak głupiej polityce jaka nam zafundował pp.Tusk i Komorowski,Kwasniewski i Wałesa /ten to sie kapie na Florydzie/. i wielu innych posłów,senatorów,marszałków,wojewodów,starostów, burmistrzów,prezydentów, Gdzie jest Maz Stanu w mojej Polsce??.Niech sie ujawni.Póki co, pozostała modlitwa o ocalenie Rodaków i inne nacje.

  2. Piotr Lisiecki TMWiP w Olsztynie
    | ID: 8f885432 | #2

    A o ofiarach Ukraińców na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej wspomniał?

Komentarze są zamknięte