ZAKSA zwycięska w hicie kolejki

Autor Obywatelski1

ngopole-sport-maleZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała w meczu na szczycie Resovię Rzeszów 3:2 (18:25)(25:21)(25:13)(21:25)(15:13) i dalej liczy się w walce o podium po rundzie zasadniczej. Przypomnijmy, zajęcie trzeciego miejsca gwarantuje w półfinale Mistrzostw Polski uniknięcie Skry Bełchatów, która pewnie usadowiła się na fotelu lidera rozgrywek. Oznacza to większą szansę na zdobycie medalu w ogólnej klasyfikacji.

Do Jastrzębskiego Węgla, drużyny aktualnie zajmującej trzecią pozycję, ZAKSA traci jedynie 1 punkt. Do końca pozostały jednak tylko dwa mecze. Drużyna z Kędzierzyna-Koźla rozegra je w Radomiu (6 miejsce w tabeli, ciężkie spotkanie) w najbliższą sobotę, a także u siebie z piątym AZS-em Olsztyn. Drużynę z Jastrzębia Zdroju czeka odrobinę lżejsza przeprawa. Po wyprawie do Olsztyna podejmie ona bowiem u siebie przedostatni AZS Częstochowa.

Przed nami wielkie emocje. Czy ZAKS-ie uda się zająć korzystniejszą pozycję przed play-off ? Zobaczymy już w najbliższą środę, 5 marca.

KM

  1. Irena
    | ID: a73c8134 | #1

    ZAKSA -wygra….Zycze troszeczke Szczęscia…. Ciesze sie,ze kluby istnieją..,ze sa ruchliwi mezczyzni ,co sprawia,ze będą wytrwałymi graczami nie tylko na niwie sportowej ale i tez rodzinnej.,społecznej i politycznej. Pilnie !!!! Potrzebujemy wytrwałych graczy.Pozdrawiam.

Komentarze są zamknięte