Prezydent Zembaczyński wrócił do pracy…

Autor Obywatelski2

Zembaczyński 022_nDziś, po wielomiesięcznej przewie spowodowanej chorobą i rekonwalescencją Prezydent Ryszard Zembaczyński wrócił do Ratusza. Na zwołanej rano konferencji prasowej Prezydent podziękował lekarzom za skuteczną opiekę, dzięki której mógł powrócić do pełni sił. Prezydent poddał się eksperymentalnej terapii – wszczepiono mu do mózgu specjalne stymulatory, skutecznie niwelujące objawy choroby Parkinsona.

Przedstawiając plany Ratusza na najbliższe tygodnie Zembaczyński zapowiedział wmurowanie w najbliższych dniach kamienia węgielnego pod budowę Parku Naukowo-Technologicznego, konsultacje społeczne związane z wyborem wariantu budowy nowej przeprawy przez Odrę, remonty mostów przy ul. Niemodlińskiej i Wrocławskiej oraz rozwój Aglomeracji Opolskiej.

My zapytaliśmy prezydenta Zembaczyńskiego o  to, kiedy w Opolu powstanie okno życia, bo jesteśmy jedynym miastem wojewódzkim w Polsce, w którym okna życia wciąż nie ma. Prezydent zapowiedział, że w marcu zorganizuje w tej sprawie spotkanie w Ratuszu.

mw

 1. Irena
  | ID: 69299052 | #1

  Pierwsza decyzja – sprzedaz akcji ciepłowni, i podwyzka cen za ciepło mieszkańcom Zdrowia zycze.

 2. Prawy
  | ID: ece46be3 | #2

  @Irena

  przecież PO znane jest przede wszystkim z łupienia po POrtfelach.

  Piramida Kapitalizmu się kłania

Komentarze są zamknięte