Jak detektyw Rutkowski robi PR?

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Detektyw Rutkowski [wpolityce.pl]Redakcja NGO dostałą zaproszenie od: Biuro Doradcze Rutkowski – Krzysztof Rutkowski i „Rutkowski” Biuro Detektywistyczne Security-Service sp. z o.o. zaprasza na spotkanie dotyczące brutalnego porwania 3-latki, które miało miejsce w ostatnich dniach w Opolu.

Obecna będzie matka dziewczynki, p. Marta SWINARSKA i jej rodzice, którzy zostali brutalnie napadnięci przez grupę przestępczą, działającą na zlecenie ojca dziewczynki. Przedstawią oni szczegóły tego dramatycznego zdarzenia. O bezradności polskich organów ścigania wobec przypadków porwań rodzicielskich mówić będzie też lekarz ze Szpitala Powiatowego w Kłodzku, p. Joanna RADZIEJEWSKA, matka małego Karola, przetrzymywanego przez ojca. W porównaniu z innymi państwami europejskimi nasze organy ścigania są w takich sprawach bezsilne.

Brak też dbałości o polskiego obywatela ze strony instytucji do tego powołanych. W wyniku takiej sytuacji wiele polskich dzieci jest wywożonych do obcych im krajów i ludzi. O kulisach spraw związanych z tzw. porwaniami rodzicielskimi opowie właściciel Biura – Krzysztof Rutkowski.

Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2014 r. o godz. 13:30 w restauracji AUGUSTUS, w Apartamentach Warsaw Apartments Warszawa. ul. Augustówki 9. Wszelkich informacji udziela Krzysztof Rutkowski pod bezpośrednim numerem [do wiadomości redakcji NGO].

Jak się okazuje porwania 3,5-latki nie było, ale detektyw Rutkowski i tak zrobił sobie dobry PR. Cały tekst: http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,15347718,Porwania_3_5_latki_nie_bylo__ale_detektyw_Rutkowski.html#ixzz2rhQQYv3z

tk

  1. Anonim
    | ID: 8dc33ce2 | #1

    Pan Rutkowski musi zatrzeć fakt swojego skazania i to prawomocnie na karę kilku lat pozbawienia wolności. Przy okazji, zgodnie z naszym prawem pozbawiony będzie prawa wykonywania zawodu. Zresztą licencji to już nie ma od dawna, jedzie na jakiegoś słupa.

    A jaki to on spec od PR to pokazała sprawa Olewnika.

Komentarze są zamknięte