Przygotowania Ruchu Narodowego do eurowyborów. Bosak szefem sztabu wyborczego

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Ruch Narodowy logoW niedzielę, 12 stycznia odbyło się posiedzenie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego – w poszerzonym gronie o Kierownika Głównego ONR oraz prezesa UPR – toczyło się głównie wokół tematu wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Omówiono przygotowania do zbiórki podpisów, których zebranie umożliwi start Ruch Narodowego w wyborach, zatwierdzono koordynatorów oraz ich zastępców, którzy będą nadzorowali zbiórkę w danym okręgu wyborczym, zreferowano szkolenie jakie koordynatorzy z całego kraju przeszli w sobotę w Warszawie.

Dużą część zebrania zabrało omówienie kandydatur na tzw. „jedynki” w każdym okręgu. Każda z organizacji zgłosiła też swoich przedstawicieli na dalsze miejsca na listach okręgowych. Do zapełnienia jest 13 list, każda po 10. kandydatów.

Trwała też burzliwa dyskusja wokół hasła wyborczego. Spośród propozycji przesłanych przez działaczy organizacji wchodzących w skład RN, wyselekcjonowano kilkadziesiąt, a z których podczas zebrania ostatecznie wybranko kilka. Wybrano to jedno, które najbardziej wydawało się większości zebranych odpowiadające przekazowi z jakim Ruch Narodowy powinien iść do tych wyborów. Ale jeszcze Rada pozostawiła sobie czas na ostateczne zatwierdzenie hasła wyborczego.

Szef sztabu wyborczego Krzysztof Bosak poinformował, że sztab na czas kampanii wyborczej ma już zarezerwowaną siedzibę w ścisłym centrum stolicy. Krzysztof Kobylas przedstawił natomiast wstępne projekty graficzne przygotowane przez specjalistę Ruchu Narodowego w dziedzinie grafiki, współprowadzącego projekt „Grafika Patriotyczna”.

tg

 1. Eleonora
  | ID: c81f7169 | #1

  Brawo!

  Po haniebnym przegłosowaniu Ustawy o bratniej pomocy i rejteradzie PISu…
  nie pozostaje nic innego, jak bronić się i tworzyć narodowe listy…
  To naród jest suwerenem.

 2. Irena
  | ID: c58c272b | #2

  Brawo,brawo.Narod jest sewerenem

 3. Antoni
  | ID: bf27df69 | #3

  Mam nadzieję, że Ruch Narodowy zrobi porządek z raś.

 4. kominiarz
  | ID: b6ab4fc1 | #4

  @Antoni
  Porządek z RAŚistami można i teraz robić w ramach istniejącego prawa. Wystarczy tylko chęć, by się do tego zabrać zamiast głoszenia haseł. Zapisy prawne są na tyle głupio skonstruowane, że nawet te obecne POzwala nękać nie tylko wrogów Narodu, ale wszelkiej maści lewackich zboczeńców i pederastów. Problem jedynie w tym, że z jednej strony istnieje ogólne qrestwo i przyzwolenie oraz reżim promujący te sqrwienie w Narodzie a z drugiej strony lenistwo by z tym walczyć. Poniekąd jest to bezradność w walce przynoszącej mierne efekty, bo reżim rządzący ma w tym swój cel i jest z jego strony nacisk na prokuraturę, sądy i POzostałe instytucje państwowe.

Komentarze są zamknięte