Szczęśliwego Nowego Roku!

Niezależna Gazeta Obywatelska4

sylwester / fot:tapeteos.plJuż czwarty raz w historii NGO mamy okazję złożyć Wam, drodzy Czytelnicy najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Z naszej strony w 2014 r. możecie liczyć na codzienną porcję informacji, felietonów, ciekawych wywiadów oraz nowych pomysłów i planów wydawniczych. Państwu życzymy realizacji noworocznych postanowień,dużo zdrowia, radości, szczęścia, pogody ducha, pomyślności i aby ten Nowy Rok był lepszy od mijającego, słowem – wszystkiego co najlepsze!

Do siego roku!
Redakcja NGOpole.pl

 

 1. Irena
  | ID: 15272e01 | #1

  .SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU . Aby 2014. przyniósł Nam Wolnosc, Zdrowie, Radosc i Miłość .!!!!!!!

 2. | ID: fc72e323 | #2

  Biskup Mokrzycki powiedział w jednej ze swych homilii,ze ludzie ,katolicy,powinni zabierać głos w sprawach publicznych a więc i politycznych.
  Zawsze uważałem,że ksiądz a tym bardziej biskupi,to ludzie bardzo wysoko wykształceni i ich zdanie,opinia,powinno być bezwzględnie brane pod uwagę!Życzyłbym Polakom,by wypowiedzi duchownych traktowali zawsze jako inspirację do działalności publicznej.
  Spraw społecznych,politycznych i innych jest w naszym kraju zatrzęsienie.
  Krótko o sprawie,która jest wg mnie bardzo ważna.
  Partia PIS nie wie,co społeczeństwo bezwzględnie zaakceptuje w przyszłych wyborach?
  Niech PIS trafi w dziesiątkę , bo ma przecież ludzi wykształconych.Ostatnio słyszę,że PIS na pierwszym miejscu swych dążeń-postulatów- w nadchodzących wyborach samorządowych i do parlamentu europejskiego postawiła na pierwszym miejscu likwidację gimnazjów!-Żle!
  Na innym miejscu-tak!
  Na pierwszym powinny być emerytury!.Pwinny pozostać w takiej formie,jak są!67 lat dla każdego człowieka to jego klęska!Kto zatrudni staruszkę lub staruszka w wieku choćby 50 lat?-Nikt!
  Życzę PIS-owi ,by myślał,bo dużo ludzi wiąże z tą partią swe nadzieje na normalną Polskę a nie taką jakąś dziwaczną liberalną!
  Tyle o moim życzeniu dla nas wszystkich na ten rok!

 3. Irena
  | ID: 9be31e29 | #3

  @ P. Botto. Witaj w Nowym Roku. Dobra treść.Tylko – W Jedności Jest Siła.
  Miejmy nadzieję,ze politycy zaczną korzystać z Rozumu.Pomyślności

 4. | ID: fc72e323 | #4

  @Irena
  Dziękuję Ireno za wsparcie!PIS nie ma jeszcze właściwej ,dobrej,przekonywującej metody trafienia do zwykłych ludzi,do prostaczków.Sa tacy ludzie i o ich głosy PIS powinien się starać!Wizyty Kaczyńskiego i Jego kolegów w jakichś miejscowosciach nie są wg mnie metodą skuteczną!Poza tym ta metoda jest już znana ,nudna,szkoda nawet pieniędzy na taką propagandę!
  Może powinna to być niewielka ulotka z wypisanymi 3-4 głównymi propozycjami dla narodu?Ulotkę można by rozpowszechniac wszędzie tam,gdzie my szarzy ludzie jesteśmy!W sklepach,kinach,teatrach ,w biurach,u rzemieślników …i w kościołach na ławeczce ,na której siedzimy.
  Bardzo bym chciał ,żeby ci liberałowie z PO odeszli w całkowite zapomnienie!

Komentarze są zamknięte