Najnowszy news na Opole.pl powala długością i treścią. „Podczas spotkania w opolskim Ratuszu, Druga Wicemiss Polski Anna Pabiś bardzo dziękowała wszystkim Opolanom za wsparcie i promocję jej osoby przed wyborami” – czytamy na stronach ratusza.„Z rąk Zastępcy Prezydenta Krzyszofa Kawałko odebrała gratulacje za osiągnięty sukces i podziękowania za piękną promocję naszego miasta” – dowiadujemy się ze strony. Chyba się zacznę interesować tą panią, gdyż większą promocję to zrobiła na pewno wiceprezydentowi niż miastu. Czego się nie robi dla politycznego PR-u. Nawet mam dalej idącą propozycję dla PO, by wstawili Pabiś na prezydenta Opola, wygrana pewniejsza niż Jarmuziewicza.
tk

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Owszem ładna Polka,wykształcona, ale czy stanowisko prezydenta Opola by jej odpowiadało? W wyborach byłaby przeciw-wagą dla starego Jarmuziewicza.Tutaj potrzeba zdrowego,prawdziwego,pracowitego,ponad układami Mężczyzny.!
@NGO.Dzięki za videa.Ciekawe.