„Stop Korupcji” wśród 315 organizacji z Opolszczyzny, którym można przekazać 1% [wykaz]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

1procent_dla_Stop_KorupcjiOd 16 grudnia 2013 r., na stronach Ministerstwa Pracy znajduje się wykaz organizacji pożytku publicznego, które są uprawnione do otrzymywania 1% podatku od podatników za rok 2013. Są w nim organizacje, które uzyskały status OPP przed 1 grudnia 2013 r. oraz dopełniły, w przewidzianych terminach, obowiązków sprawozdawczych związanych z posiadaniem statusu OPP.

Stowarzyszenie Stop Korupcji nieprzerwanie jak uzyskała status pożytku publicznego widniej na tej liście. Co daje gwarancję właściwej sprawozdawczości prowadzonej przez naszą organizację. Również daje możliwość Wam Drodzy czytelnicy wsparcie swoim 1% procentem naszą działalność „na rzecz jawności życia publicznego”.

Wybór co zrobić z jednym procentem jest przeogromny. Na Opolszczyźnie jak policzyliśmy jest 315 organizacji pozarządowych uprawnionych do otrzymania 1%, w tym w samym Opolu jest 89 takich organizacji. Najważniejsze przy wpłacie to zapamiętać nr KRS Stop Korupcji: 158 902. Dziękujemy z góry za wsparcie w ten oraz wpłatą darowizny, którą jeszcze można odliczyć od podatku za 2013 r.

wykaz opp uprawnionych do 1 proc za 2013 r

Wykaz jeszcze może podlegać zmianom i modyfikacjom, aż do dnia 15 marca 2014 r., to jeszcze szansa dla niektórych organizacji, które nie dopełniły wszystkich formalności.

Tomasz Kwiatek

  1. Irena
    | ID: a9c28adb | #1

    Istotna sprawa.Aby Stop Korupcji mogło przynosić nam pozytek,musi mieć pieniadze.Dzieki za Wasz trud.@NGO. Dzieki za videa.Pozdrawiam.

Komentarze są zamknięte