Życzenia dla NGO z okazji 3 urodzin

Niezależna Gazeta Obywatelska1

NGO ma 3 lata!Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu (NGO) dokładnie dzisiaj obchodzi swoje trzecie urodziny. Z tej okazja redakcja Grupy Lokalnej Balaton składa portalowi Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu i całej młodej redakcji NGO najserdeczniejsze życzenia: powodzenia w prowadzeniu i rozwoju portalu, coraz większej liczby odbiorców (a już dziś jest bardzo duża), życzymy zdrowia, satysfakcji, cierpliwości i uśmiechu.

Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu to portal internetowy, który stanowi wielkie lokalne uzupełnienie publicystyki i tematyki politycznej. Choć uważany za prawicowy, jest bardzo pluralistyczny – umożliwia publikacje wielu różnych opinii. NGO publikuje czasem teksty także Grupy Lokalnej.

Na portalu znajdziemy wiele ciekawych artykułów, wypowiedzi, wywiadów czy informacji o nadchodzących wydarzeniach. Jest tam miejsce zarówno dla Prezydenta Opola Ryszarda Zembaczyńskiego (PO) i jego zastępców, jak i Solidarnej Polski, zwolenników i przeciwników  PiS, działaczy patriotycznych, kulturalnych, czy też „kontrowersyjnych” organizacji młodzieżowych jak ONR.

Portal NGO, za co mu chwała, jest bardzo zaangażowany w obronę rozbudowy Elektrowni Opole. Dostępny jest również w wydaniu papierowym, rozdawanym bezpośrednio czytelnikom. Dba o zdrowie i ekologię, jak np. informacje o wczorajszej „Masie Krytycznej” w Opolu.

Jeszcze raz, składam najserdeczniejsze życzenia. To świetnie, że jesteście!

Autor: Romuald Kałwa, redaktor naczelny GrupaLokalna.pl

  1. Irena
    | ID: de6641a5 | #1

    @ Grupa Lokalna. Ładnie,zescie nie zapomnieli złozyc zyczeń. Redakcji @ NGO !!!!!!!!!!
    Oby sie Wam wspólnie darzyło. !!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Komentarze są zamknięte