Paweł Kukiz: Macierewicz niby gra dla Polski, ale punkty dzięki jego grze zbiera Rosja

Redaktor Obywatelski4

Paweł Kukiz fot. "Andruch" Nie zagłosowałbym dziś na żadną z istniejących partii. Nieważne, kto wygra następne wybory, one nic nie zmienią” – mówi muzyk Paweł Kukiz, Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM.

Kukiz porównuje Antoniego Macierewicza do Roberta Lewandowskiego. „Macierewicz niby gra dla Polski, ale punkty dzięki jego grze zbiera Rosja” – twierdzi. I dodaje, że na swojej działalności obywatelskiej dużo traci.

„Ale robię to dla wszystkich, zwłaszcza dla swoich dzieci” – mówi Paweł Kukiz w RMF FM.

RMF, lz

 1. z Niemodlina
  | ID: 45a60597 | #1

  POdstawowe pytanie, czy pan Kukiz głosował w ogóle kiedykolwiek na Prawo i Sprawiedliwość, aby w każdym udzielonym wywiadzie krytykować posłów PiS bądź samego pana Kaczyńskiego ??? Głosowanie na PO oraz granie na ich wiecach wyborczych w 2007r całkowicie upoważnia pana do krytykowania dziś rządów PO-PSL oraz samego Donalda T. tutaj pełna zgoda, jednak przyznam szczerze w ogóle nie rozumiem tych ataków na pana Macierewicza. Czy uważa pan za wiarygodny raport MAK i wzorowany na nim raport Millera ?? uważa pan, że to co obserwujemy w związku z wydarzeniami z 10.04.2010r to normalne procedury i standardy prowadzonego „śledztwa” ??? Co wg pana było przyczyną upadku samolotu??? uwierzył pan w te kłamstwa prorządowych mediów ?? oskarżenia kieruje pan nie tam gdzie powinien, ekspertom pana Macierewicza oraz jemu samemu należy się ogromny szacunek, to właśnie dzięki ich ustaleniom obalono wiele kłamstw, wiele fałszerstw które wymierzone były w polskich pilotów,Prezydenta i Generała, to dzięki ustaleniom polskich naukowców poznaliśmy wiele nowych dowodów na nieprawdziwość w/w raportów. Czy to nie budzi pana podejrzeń ?? Na jakiej podstawie uważa pan i formułuje tak niepoważne zarzuty „Macierewicz niby gra dla Polski, ale punkty dzięki jego grze zbiera Rosja” ????? Nie przekonuje mnie argument,że robi pan to dla swoich dzieci, tym bardziej,że musi mieć pan świadomość,że pana,a także moje pieniądze wydawane są właśnie teraz gdy piszę te słowa na rządowych propagandystów, którzy za publiczne pieniądze będą nadal publicznie kłamać i uciekać przed odpowiedziami na niewygodne pytania, o tym poniżej —>

  http://niezalezna.pl/48913-ujawniamy-dokumenty-pieniadze-z-rezerwy-budzetowej-dla-komisji-laska

 2. Irena
  | ID: 43562a80 | #2

  @z Niemodlina.Dzieki za link.Nie zgadzam sie z opinia pana Kukiza.Zaplątał się. Nowy węzeł gordyjski? Dobrego dnia.

 3. Anonim
  | ID: 2ce57ec7 | #3

  Kukiz istotnie nieźle śpiewa. Moim zdaniem miał rację, gdy krytykował osobliwą rolę Kościoła w zmowie okrągłego stołu. „Odjechał” całkiem, gdy poparł PO, ale trzeba przyznać, ze miał odwagę cywilną przyznać się do błędu i ponosząc konsekwencje, odwrócił się od swoich protektorów. To rzadka cecha przyzwoitości w dzisiejszych czasach. Oczywiście, bełkoce androny o Macierewiczu, bo wplątał się w absurdalną demagogię Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, które mają rzekomo stanowić panaceum na wszystkie problemy naszego państwa. Demagogia ta wymaga potępienia wszystkich i wszystkiego, by uzasadnić potrzebę przeprowadzenia koncepcji, według której zrealizuje się nowa utopia w postaci uczciwych i przez nikogo nie wspieranych gości, którzy pełni poświęcenia dla kraju i tylko w imię tej idei staną samotrzeć w szranki wyborcze, by wygrać wśród równych sobie obywateli wyłącznie dzięki swej mądrości i sile argumentów, które przemówią do oświeconej masy. Całkiem niezrozumiałe jednak w tym kontekście są wiernopoddańcze deklaracje Kukiza wobec Rosji. Lęk i wynikająca z tego uległość do niczego dobrego nie prowadzą.
  Mam jednak nadzieję, że Kukiz kiedyś się odnajdzie, bo to w gruncie rzeczy przyzwoity człowiek.

 4. ely
  | ID: bb9a1e58 | #4

  Pan Macierewicz wbrew temu co od 6 lat głoszą na jego temat jedyne dopuszczone do odbiorników TV pro platformerskie media mętnego nurtu TVN, TVP, Polsat-u jest człowiekiem wielkiej kultury osobistej ,wysokiej klasy analitykiem ,człowiekiem o bogatej karcie działalnosci opozycyjnej.
  Przy jednostronnie brzmiących przez 6 lat mediach z każdego niewygodnego władzy człowieka można zrobić oszołoma. I tak miało to miesce w przypadku Pana Macierewicza .
  Jak te 6 lat medialnej nagonki wyprało mózgi milionom Polaków,że zaczęli atakować polityków , naukowców, którzy próbowali i próbuja dociec prawdy o katastrofie smoleńskiej, że potrafili chodzić na kabarety inne spektakle, które wyśmiewały katastrofę, ofiary, ich rodziny. Jak bardzo naród dał soba manipulować,dał sie upodlić, że przestał myśleć i kierować się wartościami.
  W Polsce innych stacji telewizyjnych nie było. Taka była „demokracja”. Walka o dopuszczenie telewizji TRWAM to 2 ponad dwustutysieczne marsze w Warszawie, setki w całej Polsce i w końcu niby TV TRWAM otrzymała koncesje jako jedna jedyna stacja niezależna , a i tak w demokracji wg PO nie może znależć sie na wizji.
  Ostatnio infoafera milionowe łapówki ( jedna 5 mln) w trakcie rządów PO ,jak działaja media prorzadowe , przez 2 dni jakieś krótkie informacje i od razu wrzutka o pośle Hofmanie z opozycyjnego PIS-u ,że nie zapłacił 2 % podatku PCC ok.1.000,- zł.Wałkowanie tematu przez 2 dni. I po 4 dniach nikt juz nie pamieta ,że jest info afera a skala może przekroczyc miliard i inne ministerstwa oprózcz MSW , MSZ. Cisza.

Komentarze są zamknięte