Film, który zniszczył gender w Norwegii. Prof. Piotr Jaroszyński w Rudzie Śląskiej

Niezależna Gazeta Obywatelska1

jaroszynski6mKlub Gazety Polskiej w Rudzie Śląskiej i Akademia Liderów Opinii zaprasza w piątek, 29 listopada – o godzinie 17:00 do Auli Zespołu Szkół Muzycznych im. ks. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu ul. Niedurnego 36 na wykład profesora Piotra Jaroszyńskiego p/t, Cztery filary polskości. Wstęp wolny!

Dzięki uprzejmości portalu Rebelya.pl mamy film Haralda Ei Gender Equality Paradox z polskimi napisami, który spowodował usunięcie Gender Studies z uniwersytetu w Oslo, wykazując ich nienaukowosć. Bardzo gorąco prosimy rozpowszechnianie linku do artykułu z filmem, gdzie się da: mailem, przez facebooka czy strony www. Szczególnie nam zależy na dotarciu do społeczności akademickiej. Film przez kilka dni zdobył 15000 widzów, tj. ok. 2000 wejść dziennie. Spróbujmy tę liczbę znacznie powiększyć!

Zakładamy stowarzyszenie zwykłe, pod nazwą Obywatelskie Stowarzyszenie Rodziców, które będzie pilnowało szkół, przedszkoli i kuratoriów przed podstępnym wprowadzaniem ideologii. Przygotowaliśmy ulotkę, tłumaczącą zagrożenia gender, którą można pobrać stąd. Prosimy o rozpowszechnianie jej wśród rodziców w szkołach i przedszkolach.

Kto chciałby przystąpić do stowarzyszenia, proszony jest o wysłanie maila na [email protected] ze słowem – Stowarzyszenie – w tytule, z podaniem adresu i telefonu. Członkostwo w stowarzyszeniu zwykłym nie wiąże się z żadnymi składkami. Jeśli jednak ktoś z Państwa chciałby wspomóc działania przeciw zagrożeniu gender Gliwickiego Klubu Frondy, może to zrobić wpłacając darowiznę z treścią \”darowizna-antygender\” na konto:

Gliwicka Fundacja Społeczna
Bank Pekao SA:
45 1240 1343 1111 0010 2213 8092

Gliwicka Fundacja Społeczna nie prowadzi działalności gospodarczej, nie zatrudnia pracowników, nie ma kosztów stałych. Jej misją jest obsługa Gliwickiego Klubu Frondy. Jednocześnie wpłaty na Fundację, umożliwiają odpis darowizny od podstawy opodatkowania.

Pozdrawiam serdecznie!

Marek Waniewski

www.fronda.gliwice.pl
www.trydencka.gliwice.pl

  1. domi
    | ID: f9eac59a | #1

    polecam obejrzeć inne dokumenty tego autora :) świetnie obala teorię jakoby homoseksualizm był wyborem.

Komentarze są zamknięte