Piotr Wach kolejnym wrogiem Jarmuziewicza?

Redaktor Obywatelski1

Łukasz ŻygadłoWypowiedź senatora PO Piotra Wacha w weekendowym programie Radia Opole została całkowicie pominięta. Czy słusznie?

Piotr Wach w programie Loża Radiowa powiedział bardzo ważne słowa, które poleciały gdzieś w eter pominięte przez opinię publiczną. Niesłusznie.

Oto co powiedział senator Wach:

Zapowiada się zacięta walka. Niczyja wygrana nie jest przesądzona. Osobiście uważam, że zwycięstwo Danuty Jazłowieckiej jest znacznie prawdopodobniejsze niż posła Tadeusza Jarmuziewicza” – mówił senator na antenie Radia Opole.

Może ktoś powie, że przesadzam, doszukuję się czegoś na siłę, w miejscu, gdzie nie ma żądnego problemu. Ja wówczas odpowiem tak: problem jest, tylko na pierwszy rzut oka niczego nie widać.

photo_445.thumbnailSenator Wach, czuje podobnie jak prezydent Ryszard Zembaczyński, że Tadeusz Jarmuziewicz nie jest najlepszym kandydatem na prezydenta Opola. Czy może to oznaczać, że poseł PO nie jest faworytem do startu w tym wyścigu? Oczywiście, że tak.

Wszystko jest możliwe. Być może lider PO Leszek Korzeniowski ma pewien plan, który właśnie, powoli wprowadza w życie. Korzeniowski dał Jarmuziewiczowi wolną rękę w Opolu – niech działa. Jak polegnie? To będzie jego koniec.

Niemożliwe? Wszystko jest możliwe.

Łukasz Żygadło

  1. Irena
    | ID: 77710043 | #1

    Jest o co kopie kruszyć.Stanowisko prezydenta pięknego , festiwalowego Opola to łakomy kąsek. Ale dla super uczciwych. A PO to zgnilizna poczawszy od podstawy do czubka. Szukajcie młodych i ludzkich kandydatów miły Autorze.Serdecznie pozdrawiam

Komentarze są zamknięte