Razem dla Opole idzie na wybory

Redaktor Obywatelski1

1468528_624888244221260_1532233899_nPodczas specjalnej konferencji prasowej lider Stowarzyszenia Razem dla Opola Marcin Ociepa poinformował, że jego komitet zamierza startować w przyszłorocznych wyborach samorządowych, nie tylko do Rady Miasta, ale również Sejmiku województwa.

Na konferencji pojawili się prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz, oraz Adam Sadowski, wiceprezydent Centrum Adam Smitha. 

Ociepa zapowiedział, że RdO wystawi również kandydata na fotel prezydenta miasta Opola, jednak nie padło żadne konkretne nazwisko. Jak donosi „Nowa Trybuna Opolska” na konferencji nie było Arkadiusza Wiśniewskiego – byłego wiceprezydenta Opola.

Jednak zauważalny był rektor UO Stanisław Nicieja oraz rady PiS Dariusz Całus.

Ociepa zaznaczył, iż podczas ubiegłych wyborów samorządowych nikt nie dawał szans RdO, a jednak komitet zdobył trzy mandaty w radzie miasta. Tym razem ma być znacznie lepiej – mówił lider.

Wybory do Sejmiku mają okazać się kolejnym sukcesem Razem dla Opola. Budowana właśnie koalicja posiada szeroki zakres lokalnych liderów, którzy są gotowi wystartować w przyszłorocznych wyborach.

nto, gw, gop

  1. Anonim
    | ID: f4f9c0cc | #1

    Liderem nad liderami jest oczywiście ekskomunista (a w zasadzie postkomunista) S.S. Nicieja, który od dawna „patronuje” karierze Ociepy. Totumfackim, dla którego w wyniku umowy koalicyjnej stworzono specjalne stanowisko jest również były komunista Alojzy Drewniak (późniejszy człon Mumii Wolności). Na pytanie, kim jest Ociepa udziela odpowiedzi starannie dobrane otoczenie, albo raczej odwrotnie – to otoczenie promuje „młodego zdolnego”, który posłuży jako „przedłużacz”

Komentarze są zamknięte