Redaktor naczelny tygodnika „Uważam Rze” poinformował, że spółka wydawnicza Gremi Media postanowiła zmienić dotychczasową formę wydawniczą i rozpocząć nową erę w historii pisma w formie miesięcznika.
Ostatni rok dla tygodnika „Uważam Rze” nie był łatwy. Pojawiła się silna konkurencja w segmencie tygodników opinii. Jednak zespół, którego tworzenie rozpocząłem 28 listopada 2012 r. zyskał swoich sympatyków i czytelników. To z myślą o nich będziemy wydawać miesięcznik, w którym będziemy robić to samo, co do tej pory.
– oświadczył na stronie internetowej tygodnika, jego naczelny – Jan Piński.
Czekamy, kiedy „Uważam Rze” stanie się kwartalnikiem.
Urz, lz

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Faktem jest,ze społeczeństwo,coraz bardziej ubożejące, kupuje coraz mniej prasy. Więc uwazam decyzje za słuszną.
A ja lubie Uwazam rze, zawsze czytam od deski do deski.