Radny Opola rezygnuje z członkostwa w Solidarnej Polsce!

Niezależna Gazeta Obywatelska6

Przemysław BukowskiPrzemysław Bukowski, Radny Miasta Opola poinformował naszą redakcję o rezygnacji z członkostwa w Solidarnej Polsce Zbigniewa Ziobro. Przypomnijmy w 2010 r. Bukowski startował z list Prawa i Sprawiedliwości z pierwszej pozycji w okręgu dawnego ZWM, dziś dzielnicy Armii Krajowej. Powody swojej rezygnacji motywuje, tym że Solidarna Polska miała być centroprawicową alternatywą dla Platformy Obywatelskiej.

Niestety po 2 latach obecności w strukturach ww. partii muszę z przykrością stwierdzić, iż stała się ona tylko tubą propagandową dla kilku warszawskich działaczy. Brak jakichkolwiek pomysłów na rozwinięcie społeczno-gospodarczych problemów naszego kraju prześciganie się z Prawem i Sprawiedliwością na „bardziej prawicową, narodowościową partię świadcz o całkowitym zaniechaniu ideałów jakie przyświecały nam na początku tworzenia przedmiotowej formacji. – pisze Przemysła Bukowski, przewodniczący Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta Opola.

Przemysława Bukowski był bardzo blisko związany nie tylko politycznie od lat z Patrykiem Jakim. Pomagał bardzo aktywnie koledze w kampanii wyborczej do Sejmu. Dziś nieoczekiwanie przyznaje:

Równocześnie negatywnie oceniam poczynania opolskiego lidera SP posła Patryka Jakiego. Permanentny niedotrzymywanie umów na niwie politycznej, a w szczególności prywatnej przez Posła Jakiego, jak również brak możliwości jakiegokolwiek dialogu, bądź rozmowy po tym jak został Posłem przekreśla możliwość dalszej współpracy. Ponadto, „dzięki” działalności Pana Posła Partia Solidarna Polska, zarówno w regionie jak i w mieście Opolu, nie posiada żadnych struktur, a obecność Pana Posła w województwie jest delikatnie mówiąc znikoma. – przyznaje bardzo szczerze Bukowski.

Deklaruje, na koniec, że  będzie wspierał wartościowe pomysły na miasto. Radny nie należał do żadnego klubu Radnych Miasta Opola, gdyż razem z radnym Michałem Nowakiem (SP) we dwójkę nie mogli stworzyć kluby. Ostatni nieoczekiwanie zastąpił dr Marka Kawę (PiS, na fotelu przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Mówi się, że został wybrany głosami koalicji Razem dla Opola i Platformy Obywatelskiej. Cały tekst oświadczenie o wystąpieniu z partii!

tk

 1. Anonim
  | ID: e2c28aa3 | #1

  Kalkulacja jest czytelna jak na dłoni. Został zapewne kupiony przez Ociepę i PO.

 2. Irena
  | ID: 2558b37f | #2

  Zapewne wcześniej był lewicowcem w całej krasie. A następnie zmienił barwe jak kameleon i prawicowcem się stał.Wyborcy,zaakceptowali, więc mu sie udało radnym zostać.Wiec ,skoro blisko następnych wyborów niech że się wpisze na baner PO ,że wybuduje obwodnice.Prosze czytać Nowiny Nyskie nr 46 i tam zobaczycie Państwo w tzw,Maglu Towarzyskim jak to pan Wierdak,i pan Miller i inni władze zdobyli na kiełbasce wyborczej jaką była i jest niezrealizowana obietnica /ważna dla wojewodztwa opolskiego/ – TO OBWODNICA. Masz rację @Anonim, liczy się : „Co Ja z Tego Będę Miał.?? ”
  Pożyjemy,zobaczymy. Pozdrawiam. ps.a moze jemu blizej do kochających inaczej???????/

 3. AntyPlatformowiec
  | ID: 4b2830b7 | #3

  W sumie to trzeba uczciwie pochwalić Bukowskiego za rzetelne podsumowanie działalności tzw.Solidarnej Polski i Patryka Jakiego.

  Jaki tak samo jak i Bukowski dla mieszkańców Opola nie zrobili NIC!

  Ludzie to wiedzą i widzą. Dlatego w następnych wyborach szansę dla ludzi Solidarnej Polski na wygranie czegokolwiek są żadne!
  I Bukowski bardzo dobrze o tym fakcie już wie. Dlatego jak bez honorowy szczur ucieka z tonącej łodzi jaką jest polityczna emferyda Solidarna Polska.

 4. 15 listopada 2013, 20:35 | #1
 5. J
  | ID: cf2840b0 | #4

  Joanna Kluzikowa No. 2 – PJN – Pieniádz jest najwazniejszy – tak to bywa z prywaciarzykami !

 6. 24 listopada 2013, 13:37 | #2
Komentarze są zamknięte