Hofman: Jako niedoświadczony polityk popełniłem błąd

Redaktor Obywatelski3

Adam Hofman fot: RMF Fm„Nie do końca zacieram ręce patrząc na to, co dzieje się w PO. To jeszcze nie koniec. Tusk zachowuje się jak Leszek Miller, ale przychylne media go uratują”. Gdyby Schetyna był w PiS, już dawno by go wyrzucono? „Niewykluczone. Gdy w PiS się z kimś nie zgadzamy, rozstajemy się z nim” – mówi o aferze taśmowej w PO Adam Hofman, gość Kontrwywiadu RMF FM.

„Jako niedoświadczony polityk popełniłem błąd. Dziś bym tego nie zrobił” – mówi pytany o swoją żonę, która w czasie, kiedy PiS był u władzy rozpoczęła pracę w KGHM. „To był błąd, że zgodziłem się, żeby przyjęła tę pracę” – tłumaczy.

„Moja żona już nie pracuje w KGHM, ani w żadnej innej spółce skarbu państwa” – zapewnia.

Adam Hofman zgadza się z Konradem Piaseckim, że „korupcja polityczna to nie jest tylko domena PO”.

„PiS zgodzi się na wcześniejsze wybory pod warunkiem, że do czasu wyborów władzę przejmie przejściowy rząd techniczny. To będzie gwarancja uczciwych wyborów” – twierdzi rzecznik PiS, który mimo wszystko wątpi w możliwość przeprowadzenia wcześniejszych wyborów. „Tusk nie odda władzy do samego końca” – tłumaczy.

Świadek mówi, że widział uderzenie Tu-154 w drzewo? „Świadek jest Rosjaninem” – mówi Adam Hofman pytany o teorię zespołu Macierewicza, zgodnie z którą brzoza była ścięta przed 10 kwietnia 2010 roku. „Zamiast rosyjskiemu właścicielowi działki, ja wierze amerykańskim naukowcom” – dodaje.

RMF, lz

 1. Irena
  | ID: df1c8c5d | #1

  Żona posła PiS pracowała w spólce Skarbu Państwa,gdzie wynagrodzenie waha się w granicach od 8 do 17 tysięcy złotych miesięcznie. Plus granty,nagrody,delegacje zagraniczne. Nie wierzę że poseł ,jej małżonek nie wiedział że to jest sprzeczne z prawem. Chodziło tylko i wyłącznie o kasę. Zapewne nie załuje sobie dobrobytu. A mimo biedy,niedostatku rodaków,złego rządzenia przez premiera Tuska pan Ochman nie chce przyspieszonych wyborów.A pytam , dlaczego????

 2. Irena
  | ID: df1c8c5d | #2

  @ mój błąd ma być nazwisko Hofman.przepraszam.

 3. Anonim
  | ID: caf862e0 | #3

  Bo serwery liczące glosy są w Moskwie i tylko alternatywna władza może zagwarantować uczciwe ich policzenie. Niestety, teoria ta zalicza się do mrzonek dawno sprzedanej już Polski.

Komentarze są zamknięte