Arkadiusz Wiśniewski nie jest już wiceprezydentem Opola. Powód – utrata zaufania

Redaktor Obywatelski3

Arkadiusz WiśniewskiArkadiusz Wiśniewski przestał pełnić obowiązki wiceprezydenta miasta Opola. Odwołanie Wiśniewskiego podpisał inny wiceprezydent Krzysztof Kawałko, pod nieobecność prezydenta Ryszarda Zembaczyńskiego. Jednak decyzję o odwołaniu Wiśniewskiego miał podjąć osobiście prezydenta Opola, który przebywa na chorobowym. 

Arkadiusz Wiśniewski został z dniem dzisiejszym odwołany ze stanowiska zastępcy prezydenta Opola. Podstawą odwołania była utrata zaufania. Okres wypowiedzenia jest jednomiesięczny.

– informuje na antenie Radia Opole rzeczniczka prezydenta Alina Pawlicka-Mamczura.

W rozmowie z naszym portalem Alina Pawlicka – Mamczura powtarza jednak, że Arkadiusz Wiśniewski został odwołany na wniosek prezydenta Ryszarda Zembaczyńskiego. Krzysztof Kawałko, był tylko wykonawcą polecenia.

Powodem odwołania wiceprezydenta Wiśniewskiego była utrata zaufania.

– mówi Alina Pawlica – Mamczura w rozmowie z NGO.

Radio Opole, gop

 1. Irena
  | ID: 308a9f85 | #1

  Koniec z szerokim usmiechem. Partia miłości postąpiła z wielka miłością.Vice odwołany,nie pytany czy chce,czy nie chce.Musi odejść.

 2. czytelnik
  | ID: 3c786e41 | #2

  Szybko poszło

 3. | ID: 7c816716 | #3

  Informujemy, że zwolnienie A. Wiśniewskiego podpisał wiceprezydent Krzysztof Kawałko, a nie jak podają inne media Ryszard Zembaczyński, który przebywa na zwolnieniu lekarskim i nie może niczego podpisywać.

Komentarze są zamknięte