Opolski wyjazd na Marsz Niepodległości

Autor Obywatelski3

MarszNiepodleglosci_2013_nJeszcze tylko przez tydzień można zapisywać się na opolski wyjazd na Marsz Niepodległości. 5 listopada organizatorzy zamykają zapisy. Zostało już bardzo niewiele miejsc. Wyjazd organizuje opolskie koło Młodzieży Wszechpolskiej.

Zgłoszenia na wyjazd należy przesłać na maila: [email protected]l, w którym organizatorzy proszą o podanie następujących informacji:
Imię, Nazwisko, Telefon kontaktowy, Ilość zamawianych miejsc, Pełnoletniość Tak/Nie

Telefon kontaktowy : 798 532 142

Dołącz do wydarzenia na facebooku.

Oprac. Małgorzata Wilkos

 1. Eleonora
  | ID: 772c158b | #1

  Świetny artykuł!
  Polecam:

  „Kiedyś, niedawno, na jakimś spotkaniu z czytelnikami Gazety Polskiej i sympatykami Klubów Gazety Polskiej redaktor Sakiewicz wyraził się w taki sposób: “będę namawiał Jarosława do przeniesienia Marszu Niepodległości do Krakowa”. No i stało się. Wpływowy i opiniotwórczy redaktor poczytnej gazety i stacji telewizyjnej dopiął swego i przekonał kogo trzeba. PiS nie będzie maszerował z Polakami w marszu 11 Listopada. Musze to powtórzyć, bo to bardzo znamienne zdanie:

  PiS NIE BĘDZIE MASZEROWAŁ Z POLAKAMI W MARSZU 11 LISTOPADA!

  Rok temu na spotkaniu z żelaznym elektoratem PiS-u europosła Czarneckiego, ktoś zadał mu pytanie, dlaczego na Marszu Niepodległości, poza dwoma posłami, dzięki których obecności nie doszło do jatki, nie było przedstawicieli partii, odpowiedział, ze “nie chcemy, aby szargała nas po błocie Policja”.

  Jest zupełnie odwrotnie , absolutnie odwrotnie niż tłumaczy to redaktor Sakiewicz. Twierdzi on, jako już taki mąż stanu, ze przenoszą marsz z Warszawy aby uniknąć rozlewu krwi, aby uratować Naród przed tragedia. A jest właśnie odwrotnie! Wiemy wszyscy w Polsce doskonale, ze mamy przed sobą, jako naszych wrogów, bandę oportunistów i tchórzy, którzy przed silą podkula ogon i będą siedzieć cicho. Natomiast jak zobaczą słabość, rozbicie Narodu, rejteradę części społeczeństwa i podział, czym niewątpliwie jest “przeniesienie” marszu do Krakowa, wtedy zaatakują, wysyłając żandarmerię wojskowa przeciw naszej młodzieży, która i tak pójdzie na marsz.

  Widząc, jak PiS i Gazeta Polska ze swoimi Klubami stoją bezczynnie lub przechadzają się jakby nigdy nic po plantach krakowskich, zaatakują tych młodych ludzi, pozostawionych na pastwę rozwydrzonych sadystów, ze zdwojona silą, pałując, kopiąc, rażąc gazem, i nikt ani nic ich nie powstrzyma, bo panowie Klubowicze, Gazeta Polska i PiS będą sobie świętować w Krakowie. Nie zdziwiłbym się, jak w Gazecie Polskiej ukażą się komentarze typu “a nie mówiliśmy?”

  http://ewastankiewicz.wordpress.com/2013/10/29/krew-na-bruku-warszawy/

 2. kominiarz
  | ID: 474bf29e | #2

  @Eleonora
  No i widzi Pani…. nie jest tak, że idiota i pacan stosuje jedynie nawalankę -:)
  Wprawdzie nie napisała Pani wiele od siebie

  Eleonora :
  Świetny artykuł!
  Polecam:
  ale zgadzam się z Panią całkowicie – rzeczywiście świetny artykuł :)
  Skoro poleca Pani ten art. to rozumiem, że jest to i Pani pogląd odnośnie zachowania PiS w sprawie tegorocznego Marszu Niepodległości. Zgadzam się zatem z Panią w 100%. Nie rozumiem zachowania tej partii. Chociaż w sumie…. PiS chyba słusznie przewiduje przegraną PO w przyszłych wyborach. Nie wchodzę tutaj w symulacje na ile PiS bedzie wygranym i jaka ewentualna byłaby koalicja rządząca, ale PiS przygotowuje się do tego i coraz widoczniej „czyści sobie przedpole”. Oddziela się od środowisk narodowych, bo w przyszłości dla rządzących Ruch Narodowy również bedzie zagrożeniem i w opozycji. Nie chce więc zdobywać słupka w sondażach przy udziale RN. Błąd! Mogą się poślizgnąć na własnym g…

 3. kominiarz
  | ID: 474bf29e | #3
Komentarze są zamknięte