Platforma przesadziła na FB. Tak nie zachowuje się partia miłości

Redaktor Obywatelski4

PO FBPrezentujemy wpis, który znaleźliśmy na facebook-owym profilu Platformy Obywatelskiej. Wpis wyraźnie obraża Polaków, który na stałe mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Autorem słów jest pan Mirosław Olszewski. Czy tak postępuje partia miłości? Pan Olszewski podjął się próby skomentowania protestów amerykańskiej Polonii, podczas wizyty w USA prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Na lokalnej facebookowej stronie partii rządzącej widnieje wpis:

Mirosław Olszewski:Ty polski chamie! Skorzystam teraz dokładnie z tego samego prawa do wolności wypowiedzi, na jakie ty się chamie pewno powołasz, jeśli umiesz czytać i oderwiesz na moment od zrywania azbestu z domów Panów Amerykanów lub mycia po nich talerzy.Do ciebie mówię, ty gnojku z zaciśniętą pięścią i do was cioty, trzymające transparent z napisem określającym premiera mojego państwa mianem mordercy. Mówię zatem do mierzwy, która może bezpodstawnie ale skutecznie określa się Polonią.W naszym, polskim, tutejszym towarzystwie za inwektywy bierze się w mordę i zazwyczaj przyjmowane jest to ze zrozumieniem. Wam trudno obić pyski, bowiem oddzieliliście się od nas Wielką Wodą. Więc pajacujcie, licząc na ochronę Obamy, którego – z właściwym wam poplątaniem ideowo intelektualnym – krytykujecie za obronę wielu innych mniejszości intelektualnych i obyczajowych.

PO FB

Korzystam z prawa – jak wy – do wolności wypowiedzi, by oznajmić wam, że od dziś zaczynam prywatną, z nikim nieuzgodnioną akcję promocji poglądu, że „won mi Polonusi od spraw mojego kraju”. Współrządźcie tymi krajami, w których płacicie podatki! I tylko tam miejcie prawo głosu w wyborach!

Od udziału w wyborach tu, u mnie – precz!

Rozumiemy, że głos naszej Polonii dla Platformy jest nieważny? Przecież podatków w kraju nie płacą. Dodajmy – wysokich podatków, które mają spłacić długi Rostowskiego. Nie ma co – partia miłości!
Co państwo na to?
ngo
 1. z Niemodlina
  | ID: ab5f0afd | #1

  :) Ten cham piszący te farmazony pewnie nawet nie wie,ze Vincent Gargamel Rostowski podatki płaci w Wielkiej Brytanii, a w POlsce robi za Ministra Finansów, a POza granicami sPOtyka się z POdejrzanym towarzystwem z tzw. grupy Bilderberga, to dopiero gnojek z zaciśniętą pięścią i ciota!

 2. janek
  | ID: c14b7ea5 | #2

  zbydlecenie platformy, mediów tzw. gównianego nurtu i polactwa ją popierającego sięga zenitu. Kiedyś zapłacą za to stryczkiem! śMIERĆ ZA śMIERĆ. Z tym bydłem nie można inaczej.

 3. ely
  | ID: afd8b065 | #3

  Od 2007 r. ze strony posłów i członków PO i mediów z t,a partią związanych (TVP,TVN,POLSAT) płynie do Polaków „język miłości”, bo czym że jest nazywanie narodu – oszołomami, warchołami, moherami,watahami itd., patriotyzmu -brunatną polską. Partia, dla której nie istnieja żadne wartości. Wartością nadrzedna dla nich, samą w sobie są oni sami, Panowie narodu niewolników.

 4. Irena
  | ID: 0467b67c | #4

  Trudno mi komentować ale @ ely zgadzam się z Tobą !!!.@ z Niemodlina.masz racje,nalezy ciągle przypominać,co to za jeden ten Jacus obcokrajowiec,co robi za Ministra Finansów w Polsce.

Komentarze są zamknięte