Poseł Jaki zachęca do głosowania na Opole

Autor Obywatelski3

Processed by: Helicon Filter;Opole bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie „Turniej miast” organizowanym przez Onet S.A., w którym internauci mogą głosować na swoje ulubione miasto. Już teraz Opole jest w pierwszej dziesiątce spośród ponad 300 miast. Nie wyobrażam sobie, aby moje rodzinne miasto miało nie wygrać, dlatego gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w zabawie i oddawania głosu na Opole.

Zwycięstwo Opola oznaczać będzie bezpłatną kampanię promocyjną miasta w jednym z popularnych portali internetowych i da nam możliwość ogólnopolskiej prezentacji Opola i jego atrakcji, potencjału gospodarczego i opolskich uczelni. Wszystkie badania pokazują, że opolanie są dumni ze swojego miasta, że chcą tu mieszkać i pracować. Teraz mamy szansę zaprezentować atuty Opola całej Polsce. Promocja miasta pomoże nam dalej zmieniać je na lepsze, będzie zachętą i zaproszeniem dla potencjalnych nowych mieszkańców, studentów, inwestorów. Opolanie wielokrotnie już pokazali, że potrafią się angażować we wspólne sprawy; jeśli się zmobilizujemy, wygramy również ten plebiscyt, mimo tak licznej i silnej konkurencji.

Zachęcam wszystkich, którzy tak jak ja kochają Opole do oddawania na nie głosu i propagowania plebiscytu wśród znajomych. Ja wykorzystam moją stronę internetową i media społecznościowe do jak najszerszego promowania Opola. Głosować można do 7 listopada na stronie internetowej: http://turniejmiast.zumi.pl

Patryk Jaki
Poseł na Sejm RP

 1. Irena
  | ID: 1aae480a | #1

  Zagłosowałam.Teraz jest głosów 3896 procentowo 3.182 %. ale to dziwne,ze np.Szczecinek ma 2027 głosów co sie równa…4.968% .Jest bład,monitować aby wygrać.!

 2. Anonim
  | ID: dfd5855d | #2

  Ilość głosów dzielona jest przez liczbę mieszkańców danego miasta (wg danych z GUS z 2011 roku), a wynik tego dzielenia, wyrażony w procentach decyduje o miejscu na liście rankingowej.

 3. Irena
  | ID: 1aae480a | #3

  @Anonim.Dzieki,oświeciłeś mnie. Dobrego dnia

Komentarze są zamknięte