Nasz Patronat: W Opolu dr Paul Cameron o rewolucji obyczajowej

Niezależna Gazeta Obywatelska2

zaproszenie - Cameron Opole - 23-10-2013W środę 23 października br. o godz. 18.15 na Uniwersytecie Opolskim przy ul. Oleskiej  48 (Aula Stara) w Opolu doktor Paul Cameron wygłosi wykład nt. „Rodzina, małżeństwo, płeć – ofiary rewolucji obyczajowej”. Głównym organizatorem jest dwumiesięcznik „Polonia Christiana”. Patronat lokalny objęła  NGO. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

„Polonia Christiana” to miesięcznik wydawany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej i Instytut im. Piotra Skargi, który jest polskim oddziałem globalnej organizacji katolickiej TFP stawiającej sobie za cel walkę w obronie rodziny, tradycji i własności. Instytut jest wydawcą konserwatywnego portalu PCh24.pl.W ramach swojej walki z agresywną propagandą homoseksualną SKCh wydało serie materiałów o szkodliwości homoseksualizmu. Materiały te będące tłumaczeniami z amerykańskich prac naukowych rozsyłane były do szkół. Po ich lekturze wiele placówek zerwało współprace z organizacjami homoseksualnymi. Organizacje homoseksualne wypowiedziały wojnę SKCh.

Ostatni raz  doktora Paula Camerona był w Opolu 20 października 2011 r. mówił m.in, że „narodowi socjaliści byli popularni a paradygmat stojący za socjalistami jest podobny do paradygmatu homoseksualistów”.

Paul Cameron w Opolu (9)Doktora Paula Camerona to prezesa „Family Research Institute”, autor kilkuset artykułów oraz kilkudziesięciu książek z zakresu nauk społecznych i psychologii. Z prac prof. Camerona wynika, że większość pederastów żyje samotnie (w USA 61%, lesbijek 37%). Skłonności homoseksualistów do ryzykownych zachowań seksualnych nie zmieniło nawet zagrożenie AIDS (29% homoseksualistów uprawiało przypadkowy seks, 23% często zmieniało partnerów). Związki homoseksualistów są krótkotrwałe i trwają od roku do lat trzech, nie zmienia tego możliwość zawierania małżeństw (w Dani od 1989 do 1995 z możliwości zawarcia związku skorzystało 5% homoseksualistów, 28% tych związków zakończyło się rozwodem). Odmiennie niż u heteroseksualistów w związkach homoseksualnych trzy razy częściej niż przy przygodnych kontaktach dochodzi do zarażeń przenoszonych drogą płciową. Spowodowane jest to tym że w związkach pederaści rezygnują z prezerwatyw w czasie odbywania stosunków analnych. Związki homoseksualne są więc polem eksplozji HIV AIDS. Stosunki przygodne są dla pederastów bezpieczniejsze bo w trakcie nich używane są prezerwatywy. Homoseksualiści jako grupa mobilna uprawiają przygodne kontakty seksualne na całym świecie (co umożliwia rozwój globalnych epidemii), 60% z nich uprawia seks w brudnych publicznych toaletach, 67% w łaźniach przeznaczonych dla homoseksualistów. 90% homoseksualistów miało kontakt z narkotykami. Przemoc w związkach homoseksualnych jest o wiele powszechniejsza niż w związkach heteroseksualnych. Homoseksualiści częściej padają ofiarą przemocy ze strony swoich partnerów niż ze strony heteroseksualistów (tym bardziej że 50% ataków homofobicznych to przemoc werbalna). Dzieci homoseksualistów znacznie częściej niż dzieci heteroseksualistów: padają ofiarami pedofilii ze strony rodziców, trzy razy częściej zostają homoseksualistami, są seksualnie molestowane, rozpoczynają współżycie od aktów homoseksualnych, niezadowolone są ze swego dzieciństwa. Homoseksualiści będący od 1 do 3% populacji odpowiadają za 20 do 30% aktów pedofilskich, 30% aktów seksualnych osób dorosłych z nieletnimi, od 35 do 40% przypadków molestowania nieletnich. W Wielkiej Brytanii 2% chłopców i 1% dziewcząt padło ofiarą seksualnych propozycji dorosłych. W badaniach anonimowych od 25% do 50% homoseksualistów przyznaje się do dokonywania aktów pedofilskich. Od 32 do 34% osób molestujących dzieci to homoseksualiści, od 36 do 45% pedofilów to homoseksualiści. Nie jest tajemnicą że celem środowisk homoseksualnych jest legalizacja pedofilii. W 1990 w Holandii zalegalizowano stosunki homoseksualne 12 letnich dzieci z dorosłymi (za zgodą rodziców), bez zgody rodziców od lat 15. Pedofile aktywni są w ruchu gejowskim.

***

dr Paul Cameron – wybitny specjalista z zakresu psychologii społecznej. Prezes „Family Research Institute” i członek „Eastern Psychological Association”. Redaktor czasopisma „Empirical Journal of Same-Sex Sexual Behavior”. Autor kilkuset artykułów oraz kilkudziesięciu książek z zakresu nauk społecznych i psychologii. Emerytowany profesor na Wayne State University, University of Louisville, Fuller Graduate School Psychology i University Nebraska. Były doradca ds. Rodziny rządów USA i Kanady. Zatrudniony jako specjalista z zakresu spraw społecznych przez miasto Houston oraz stany Teksas, Luizjana, Montana, Utah i Kolorado. Autor recenzji w tak ważnych czasopismach jak: American Psychologist, Gerontologist, J of Gerontology, Psychological Reports, British Medical J, Canadian Medical Association J, Postgraduate Medical J .

Oprac. TK

  1. Irena
    | ID: 4e0e12e1 | #1

    Mam prośbe.Nagrajcie,bo to będzie ciekawy wykład i proszę,dajcie na stronke.Dzięki

  2. ciekawy
    | ID: 81e78c62 | #2

    Wykład będzie po angielsku?

Komentarze są zamknięte