Kamiński: Tusk zaniża poziom demokracji

Redaktor Obywatelski1

Mariusz Kamiński /fot: gover„Już widzimy sztuczki PO przy referendum. Nie mamy obsesji fałszerstw, ale wiemy, że czasami przy tego typu inicjatywach dochodzi do manipulacji. W większości dzielnic Warszawy nie poinformowano, gdzie będą komisje wyborcze, a to co zrobił Tusk, nawoływanie do bojkotu referendum, jest sprzeczne z europejskimi standardami. To zaniżanie poziomu demokracji w Polsce” – mówi wiceprezes PiS Mariusz Kamiński.

Gość Kontrwywiadu RMF FM twierdzi, że wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, zniechęcająca wyborców do udziału w łódzkim referendum była „niefortunna”. Zapewnia też, że „losy Hofmana w PiS nie zależą od wyniku referendum w Warszawie”.

„Ważne żeby odwołać złego prezydenta. Referendum to wielkie wyzwanie. Ludzie są zmobilizują i ukarzemy tę arogancką władze”- dodaje.

Finanse burmistrza Guziała i źródła finansowania jego kampanii w stolicy nie budzą obaw wiceprezesa PiS.  „Komisja wyborcza nie dopatrzyła się nieprawidłowości”- wyjaśnia.

RMF, lz

  1. Irena
    | ID: 279f290e | #1

    Wyrażnie zanizono poziom demokracji,nawołując do bojkotu referendum w Warszawie..W tym panowie prezydent i premier pokazali, ze się na niej nie znaja. Więc,z kogo przykład ma brać cały Naród?? W artykule pokazano inne niepokojące fakty. jak np. brak adresów lokali wyborczych na 5 dni przed referendum. A ciekawe,gdzie serwery będą ulokowane. Jeżeli w Moskwie,to pani Hanna moze spac spokojnie. Zobaczymy tez,ile będzie głosów nieważnych.

Komentarze są zamknięte