6 października II edycja Żarłostacji

Niezależna Gazeta Obywatelska1

plakatOpolska Blogosfera Kulinarna, to grupa zrzeszająca blogerów z terenu województwa opolskiego, już wkrótce będziemy formalnie stowarzyszeniem. Jesteśmy ludźmi pełnymi, energii, chęci i miłości do gotowania. Staramy pokazać, że jedzenie, gotowanie posiłków nie musi być nudne, monotematyczne. Może, sprawiać ogromną frajdę i przyjemność. Chcemy pokazać ludziom kuchnie jakiej jeszcze nie znają. Od czasu swojego powstania Opolska Blogosfera Kulinarna, tj. od listopada 2012 r., współorganizowała szereg imprez o charakterze kulinarnym i nie tylko. Razem z Klubem Kofeina 2.0 organizowała pierwszą „Żarłostację”.

Pierwsza edycja „Żarłostacji” okazała się ogromnym sukcesem. To impreza, która łączy w sobie ideę pikniku, wspólnego biesiadowania, wypoczywania w gronie najbliższych i w gronie osób, których interesuje zdrowy i ciekawy styl życia.

Opolska Blogosfera Kulinarna stała się zjawiskiem rozpoznawalnym na terenie województwa opolskiego, i co również bardzo istotne, organizowane przez nas wydarzenia spotykają się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców województwa jak i lokalnych mediów.

ZarlostacjaDlatego już 6 października odbędzie się druga edycja „Żarłostacji”, będzie Nas jeszcze więcej, a co za tym idzie będziemy mieli więcej smakołyków dla Was. Oprócz smakowitości na stołach, odbędą się liczne warsztaty m.in: piwowarskie, twórcze, kulinarne i wiele innych. Zapewniamy gry i zabawy dla dzieci, dla ich rodziców porady dietetyczne i żywieniowe prowadzone przez Iwonę Wierzbicką. Gościem specjalnym będzie utalentowana Kinga Paruzel, finalistka Masterchefa.  Będzie także wymiana książek. Przyjdź koniecznie, bo to nie wszystko co może Cię spotkać, będą konkursy z super nagrodami. nie możesz tego ominąć !

„Żarłostacja” startuje 6 października 2013 r.  o godz. 12.00 w Opolu przy Placu Teatralnym.

Oprac. Opolska Blogosfera Kulinarna

  1. Irena
    | ID: b7d06407 | #1

    Pomysłowe.Organizatorzy to pasjonaci życia.Jeżeli potrafisz prawidłowo się odżywiać w tym umiejętnie gotujesz ,zgodnie z naturą to setki dożyjesz. A dodatkowe imprezy zjednoczą społeczeństwo. Gratuluje. Brawa dla Opola.

Komentarze są zamknięte