Hofman: Prokuratura popełniła przestępstwo. Papiery na stół!

Redaktor Obywatelski2

Adam Hofman fot: RMF FmOrgana państwa abdykowały i katastrofę smoleńską muszą rozwiązywać – za darmo – ściągający do nas z całego świata specjaliści. To jest niepoważne, a nie zeznania ekspertów z zespołu Macierewicza. Ujawniając zeznania ekspertów prokuratura popełniła przestępstwo. Nie chroniła świadków. Jeśli prokuratura jest taka odważna, niech odtajni wszystko, co ma. Papiery na stół. Proszę przemaglować Seremeta, zobaczymy, co ma – domaga się Adam Hofman, gość Kontrwywiadu RMF FM.

„Pod rządami PiS prokuratura zostanie naprawiona. Dopiero potem będzie wyjaśniać sprawę katastrofy Tu-154” – dodaje.

„Publikacja zeznań ekspertów miała nam zaszkodzić. Prokuratura robi wszystko, żeby ocalić obecny układ władzy, ale się przeliczono. Sprawa smoleńska nie służy rządzącym” – twierdzi gość RMF FM.

„Referendum, jak Powstanie Warszawskie? Ludzie z 20-lecia międzywojennego i ci z Powstania Warszawskiego marzyli o innej Warszawie, niż ta pod rządami Hanny Gronkiewicz Waltz. Dziś mamy tu Wenecję i pośmiewisko na całą Europę. Walczący w Powstaniu marzyli o Warszawie wielkiej. Obojętność w referendum, obojętność w momencie próby jest obojętnością na losy wielkiego miasta” – tłumaczy Hofman w RMF FM.

„HGW nie dorasta do mitu i wizji tego miasta” – dodaje.

„Nagrania z Podkarpacia? Prezes wybacza szybciej niż żona” – mówi Hofman odpowiadając na pytanie słuchacza RMF FM.

RMF,lz

 1. nowy
  | ID: 1b8a7339 | #1

  Zeznania tych „ekspertów” ujawniła osoba spoza prokuratury, przekazując gazecie. Był to prawdopodobnie jeden z pełnomocników pokrzywdzonych. prokuratura rozważa wszczęci postępowania przygotowawczego w tym zakresie.

  Po tym jak stały się one jawne, prokuratura je ujawniła.

  A jak je przeczytałem, to ze śmiechu zaryłem twarzą w dywan.

  PS
  A jak tam duży pindolek? :-D

 2. JT
  | ID: 09266129 | #2

  Chłop do tańca i różańca -przynajmniej włosów między placami nie ma

Komentarze są zamknięte