Notujemy: Sakiewicz – Będziemy domagać się milionowych odszkodowań od Solidarnej Polski!

Redaktor Obywatelski7

Tomasz Sakiewicz2 [ytube]Wojna na prawicy trwa w najlepsze. Dzisiaj głos w sprawie zabrał redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska”, który oświadczył, że jego pismo będzie domagało się milionowych odszkodowań od działaczy Solidarnej Polski.

Wobec kampanii oszczerstw naszego środowiska przez polityków Solidarnej Polski i jawnego zaprzeczania prawdzie również przed sądem, występujemy z pozwami cywilnymi i karnymi wobec liderów tego ugrupowania oraz samej partii. Będziemy się domagali milionowych odszkodowań oraz przeprosin we wszystkich najważniejszych mediach

– oświadczył dziś Tomasz Sakiewicz.

tvp,lz

 1. Eleonora
  | ID: 3a7ff31e | #1

  pajac:)

 2. Irena
  | ID: df521dd1 | #2

  Panie Tomaszu. Oczywiście trzeba się sądzić,czas będzie zajęty, a i na stacji benzynowej troche grosza Pan zostawi. !?
  Mimo wszystko uważam, że w Jedności Jest Siła. Wg mnie, -Tylko ugoda jest wskazana.

 3. Krzysio s.
  | ID: d10a8a74 | #3

  Eleonora – pajac ? Czyżby się sama przyznała ?

 4. Eleonora
  | ID: aab08b9d | #4

  „Wobec kampanii oszczerstw naszego środowiska przez polityków Solidarnej Polski i jawnego zaprzeczania prawdzie również przed sądem, występujemy z pozwami cywilnymi i karnymi wobec liderów tego ugrupowania oraz samej partii. Będziemy się domagali milionowych odszkodowań oraz przeprosin we wszystkich najważniejszych mediach”

  Jak już przejdziecie przez ten trudny okres, trzeba będzie w końcu odpowiedzieć za kłamstwa zawarte w waszej gadzinówce

  ” Rosyjski glos w waszych domach”

  Najbardziej drastycznym zwrotem w pogladach upowszechnianych wsrod elektoratu stala sie zmiana stosunku do Rosji, zgodna z tradycyjna rusofilska linia PAX. Towarzyszylo jej wykorzystanie przez Radio Maryja nadajnikow znajdujacych sie na terenie Federacji Rosyjskiej. Do Niemiec program radia dociera az z Samary i Krasnodaru na poludniu Rosji – tam bowiem stoja wykorzystywane przez ojca Rydzyka, za zgoda wladz Federacji Rosyjskiej, nadajniki. Umowe z Rosjanami torunska rozglosnia podpisala w 1997 r. Radio wykorzystuje infrastrukture nadawcza (maszty i system zasilania), zarzadzana w Rosji przez spolke RTRS (Rosyjska Siec Telewizyjna i Radiowa), w calosci nalezaca do resortu lacznosci. Stacja dzierzawi tez wolne czestotliwosci od nadawcow telewizyjnych. Za sygnal europejski radia o. Rydzyka placi TVP. Telewizja publiczna zreszta nie tylko udostepnia rozglosni fragment wlasnego pasma, ale rowniez odplatnie wysyla jej sygnal ze swojej stacji nadawczej.

  Ojciec Rydzyk za pomoc w sprawie nadajnikow glosno dziekowal rosyjskiej ambasadzie. Delegacja ambasady pojawila sie tez w 1999 r. na przyjeciu z okazji 8-lecia dzialania radia. ”

  całość pięknego artykułu:

  Banda postkomunistycznych, promoskiewskich sprzedawczykow?
  Dokladny opis prawie wszystkich wspolpracownikow Radia Maryja

  http://rebelya.pl/forum/watek/47488/

  Nie chcę już wspominać o waszych artykułach dotyczących abp Wielgusa….

 5. Piotr Rubas
  | ID: c1c4f312 | #5

  DNO!!!!

  Wszystkich chcących poznać prawdę o tej żydomasońskiej strukturze jaką jest Gazeta (JUDEO)Polska i przybudówki (niezalezna.pl, TV Republika, Solidarni 2010, GP Codziennie) proszę o obejrzenie filmu „Respons patriotów kaliskich”

 6. Anonim
  | ID: 2a0c106a | #6

  @Piotr Rubas
  Aaa. Pan Piotr Rubas z Kalisza. Na zjeździe klubów GP próbował pan na oficjalnym spotkaniu zaatakować Macierewicza i dostał taką kontrę, że już się pan nie pozbierał. Jasne wszyscy są judeopolonią, masonerią, nawet ci którzy mają poglądy patriotyczne, oprócz NAS, jedynie słusznych i jedynie właściwych obrońców tej Uciśnionej i Uciemiężonej. A kto o tym decyduje? MY! Bo tylko MY we własnym mniemaniu jesteśmy tymi jedynymi słusznymi!

 7. A_nonim
  | ID: 9572ae94 | #7

  Odezwał się „anonimowy” Grzesio. Lepiej napisz kochaniutki jak to się stało, że wyleciałeś ze składu redakcji.

Komentarze są zamknięte