Kurski: Zrobili z Ziobry kanalię. Dziś zawiadamiamy prokuraturę

Redaktor Obywatelski10

Jacek_Kurski_fot_Niwicz_2311012-largeZostaliśmy potwornie zaatakowani! Z naszego kandydata zrobili kanalię i członka PZPR-u – mówi o kampanii wyborczej na Podkarpaciu Jacek Kurski w Kontrwywiadzie RMF FM i zapowiada, że jeszcze dziś Solidarna Polska złoży w tej sprawie doniesienie do prokuratury.

„To kryminalne fałszerstwo w kampanii wyborczej i przykre jest to, że akcję tę należy wiązać z ludźmi, którzy w Sejmie założyli parlamentarny zespół ds. demokracji. To musi się spotkać z reakcją świata polityki. Jeśli nie, kolejne kampanie będą fałszowane, będą pojawiać się doniesienia, że kandydaci to pedofile. Każdego będzie można szkalować. Jeżeli chcemy mieć normalny kraj, musimy zaprotestować” – dodaje.

„Duda jest arbitrem na scenie politycznej. Trzyma równy dystans do PiS i SP. On nie chce być parasolowym prezesa PiS. Stąd jego problemy w relacjach z Jarosławem Kaczyńskim” – twierdzi gość RMF FM.

„Związki zawodowe kanalizują bunt społeczny. Dają prawicy szanse do wykorzystania tego w formie politycznej, dają szansę na wygraną” – dodaje.

Demonstracje nic nie zmieniły? „Demokracja nie może obalić Tuska i powiesić go obok jego pomnika” – tłumaczy Kurski RMF FM.

RMF, lz

 1. Eleonora
  | ID: 68f1d009 | #1

  Duda jest arbitrem na scenie politycznej. Trzyma równy dystans do PiS i SP. On nie chce być parasolowym prezesa PiS. Stąd jego problemy w relacjach z Jarosławem Kaczyńskim” – twierdzi gość RMF FM.

  Doobre!
  Parasolowy prezesa:)
  Pan prezes wyszedł się przewietrzyć, a pan Kurski od razu z grubej Berty!
  A że wyszedł podczas ważnych sejmowych głosowań nad budżetem?!
  Co mogłoby się stać, gdyby nawrócenia w PO osiągnęłyby wyzszy stopień wtajemniczenia?
  Choć słowo nawrócenie wobec osoby posła Gowina, brzmi niepoprawnie, jednakże staram się stosować język posła Godsona, skoro on widział wskrzeszenie, to może i my ujrzelibysmy nawrócenie, kto wie?
  Wówczas przepadłby doskonały budżet ministra Rostowskiego- Rothfelda
  I co wybory?
  A kto chce je wygrać???

  A więc pan prezes z resztą ” opozycyjnej partii w Sejmie” jak przekonuje pan Kuźmiuk wyszedł, jak twierdzi do protestujących
  I mamy tutaj problem, bo protestujący znajdowali się ok 3 km od miejsca spacerku pana prezesa i reszty parasolarzy :))
  … ale wicie, rozumicie… deszcz padał okrutnie, kto by tam lazł….

  Standardy partyjniaków.

 2. Eleonora
  | ID: 68f1d009 | #2

  dla pana z Niemodlina, żeby mi nie zarzucał poszukiwania obleśnych haków :)

  http://www.youtube.com/watch?v=xnCko-ZH3hg

 3. Anonim
  | ID: 40ac1318 | #3

  Pana T. Zwiefkę znamy z czasów PRL-u. To już obrzydliwe powoływać go na autorytet i to prawdomówny!!!

 4. Eleonora
  | ID: 6d19f51e | #4

  Jaki znowu Zwiefka?!
  Jaki autorytet, co pan kręci?!
  echy.. wy partyjniacy potraficie tylko klapać ręcami i wrzeszczeć o zdradzie:((

 5. Anonim
  | ID: 40ac1318 | #5

  Sugestie PRL-owskiego propagandysty, że J.Kaczyński gadała do pustej ulicy przeznaczone są dla niezorientowanych, by nadal kompromitować najbardziej skuteczną opozycję. Skąd ta zgodność manipulacji ze strony komunistycznego dziennikarza i Eleonory? Przyczyna zapiekłej nienawiści Zwiefki i Eleonory do braci Kaczyńskich nie jest skomplikowana. Reprezentują to samo środowisko. Eleonora odpowiada zawsze atakiem furii na wszelkie antyrosyjskie akcenty w polskiej polityce Nie odpowiadają one ani popeerelowskiej „wojskówce” ani byłemu komunistycznemu dziennikarzowi.

 6. kominiarz
  | ID: dde128af | #6

  Ja też od dawna odnoszę wrażenie, że „Eleonora” to nie tylko login czytelnika NGO ale pseudonim osoby piszącej teksty, spod których mój nos wyczuwa trotyl dywersanta -:)
  Manipulacja i zament nie działają jednak na wszystkich, a ludziska coraz mniej sugerują się pisanymi i gadanymi bzdurami. Działa to nawet wprost przeciwnie i tak jak bagnet ma dwa ostrza – te drugie może podciąć gardło usiłującemu zadać cios i to jego własną ręką. Tak to już jest w walce, że cios przeciwnika można wykorzystać przeciwko niemu.

 7. Eleonora
  | ID: 6d19f51e | #7

  @Anonim

  Skuteczność opozycji poznajemy na sali sejmowej, a nie podczas pikniku.
  Tak piszę, żeby Anonim dowiedział się co robi Sejm?!
  Jest pan smieszny z tą ” wojskówką”.
  Uprzejmię przypominam, że od 25 lat rządzą sami ” z korzeniami” – opozycyjnymi ma się rozumieć.
  Nawt Tusk ględził że ” zaczynał tam gdzie teraz Duda”
  Pan zdaje się również?!
  Styropianowy kombatant.

  @kominiarz

  Z panem nawet nie zaczynam dyskusji.
  Nie chce mi się dyskutować na pańskim poziomie.
  Wybaczy pan.

 8. kominiarz
  | ID: dde128af | #8

  @Eleonora
  Bardzo mnie to cieszy, bo nie zamierzam robić sobie wody z mózgu dyskutując z kimś, kto mąci kijem w wodzie po to tylko by ktoś inny ryb nie złowił. Nie znaczy jednak, że nie trzeba takich demaskować. Z takimi nie ma co dyskutować, tylko wyrzuca się z nad wody -:)
  Coś uraziło w moim ostatnim poście? Prawda gryzie? Niby inteligentny poziom dyskusji nie zawsze nie jest chamstwem. Czasami nawet większym niż proste i dosadne słowa.

 9. Eleonora
  | ID: 6d19f51e | #9

  @kominiarz

  naprawdę!

  pan to wszystko pisze na trzeźwo i powaznie?!

  jakies bagnety, podcinanie gardeł i tym podobne kwiatki:(
  pan nie używa świństw, jeżeli juz- to niech pali czystą marychę:))

 10. kominiarz
  | ID: dde128af | #10

  @Eleonora
  Cóż za elokwencja i błyskotliwość spostrzegania…. :) Moje „kwiatki” są przenośnią. Wprawdzie zbyt obrazową, ale szkoda, że w swoich „kwiatkach” nie dostrzega Pani skutków dymu jakichś paskudztw. No chyba, że Szanowna Pani nosem wciąga i stąd większe zamroczenie i „kwiatki” takie piękne i kolorowe -:)

Komentarze są zamknięte