Krzaklewski: Nie wracam do polityki, wolę być ekspertem w Brukseli

Redaktor Obywatelski3

Marian_Krzaklewski_2007Będę dziś na demonstracji – jako szary członek „Solidarności – deklaruje Marian Krzaklewski, gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM. Zdaniem byłego przewodniczącego „Solidarności”, rząd Tuska zignorował rozmowy ze związkowcami.

W rozmowie z Krzysztofem Ziemcem przyznaje, że po latach żałuje, że kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy PO.

Dodaje, że nie wraca do polityki, woli być ekspertem w Brukseli.

„Platforma to nie AWS, ale niedługo też może jej nie być” – uważa.

RMF, lz

 1. Anonim
  | ID: 617567f0 | #1

  Piękny Lolo dawno się nie pokazywał. Nie było powodu do chwały. A jakim to ekspertem w Brukseli jest nasz Adonis? Rzeczywiście łby powinny polecieć!

 2. Irena
  | ID: b1dc8866 | #2

  Gusty mamy podobne @Anonim.Tez oceniam słowami Piękny,elegancki. Sama jestem ciekawa,na czym sie zna i jest ekspertem az w Brukseli. W Polsce juz ekspertyzy sporządził, fabryki wycenił na poziomie przysłowiowej złotówki i teraz mamy bezrobocie a on, spi spokojnie.

 3. ely
  | ID: 80c5c1af | #3

  Jeżeli żałuje to dlaczego w tej partii jeszcze jest. Nie przeszkadzało temu Panu mataczenie w sprawie katastrofy smoleńskiej, nie przeszkadzało i nie przeszkadza zadłużenie kraju. Nie przeszkadzało temu Panu jak jego formacja wraz z mediami typu TVN-24 robiła z części narodu podludzi, szydząc, drwiąc, upokarzając. Dla Pana Krzaklewskiego mamona okazała się najważniejsza, sprzedał system wartości o ile wcześniej go posiadał !!!!

Komentarze są zamknięte