Minął dzień na sygnale NGO: 12 września, czwartek

Autor Obywatelski1

58_bKluczbork: zatrzymano strażaka – podpalacza

Policjanci z Kluczborka aresztowali mężczyznę podejrzanego o podpalenie słomy na terenie gminy Lasowice Wielkie. Do podpalenia doszło w nocy z 5 na 6 września br. Spłonęło 47 bel słomy. Straty oszacowano na ponad 1 300 zł.

Do podpalenia przyznał się 18-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego. Podczas zatrzymania chłopak tłumaczył się tym, że jest strażakiem OSP i chciał brać udział w akcjach. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Strzelce Opolskie:  znaleziono 25 gramów marihuany

Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali 26-latka, w którego mieszkaniu znaleźli ponad 25 gramów marihuany. Oprócz narkotyków policjanci zabezpieczyli również wagę elektroniczną oraz urządzenia służące do rozdrabniania narkotyków. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Głubczyce: mężczyzna zwrócił pomyłkowo otrzymane 180 000 zł

Mieszkaniec powiatu głubczyckiego przekazał policjantom 180 000 złotych, które pracownica kantoru w województwie dolnośląskim wypłaciła mu przez pomyłkę.

27 -letni mężczyzna oświadczył policjantom, że podczas wymiany euro na złotówki omyłkowo wydano mu o 180 000 złotych za dużo. Kiedy mężczyzna zorientował się w pomyłce udał się na Policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze i przekazali je właścicielowi kantoru.

  1. Irena
    | ID: 66baabbc | #1

    Strazak -podpalacz,marihuana z waga w mieszkaniu, , zwrot nadpłaty 180tys zł to tematy z artykułu.Głupota młodego mezczyzny, niby strazaka pokazuje ze młodziez nie uzywa rozumu.Narkotyki to nieszczescie dla społeczeństwa,a pomyłka w kantorze o tak wysoka kwote oznacza albo pomyłke, albo chec okradzenia własciciela, przez pracownika kantora. Dobrze ze klient , nienalezna mu kwote , zwrócił na policji.Dojda prawdy.

Komentarze są zamknięte