Wspólne zdjęcie poparcia dla Francuzów

Autor Obywatelski1

1170769_186448868202935_1598926015_kWyznający tradycyjne wartości Francuzi przeciwstawiają się lewackim reformom prezydenta François Hollande’a. Zorganizowana przez nich w styczniu manifestacja sprzeciwu zgromadziła w Paryżu ok. 800 tys. osób. Mimo tego, 18 maja br. zaczęła we Francji obowiązywać ustawa zezwalająca parom homoseksualnym na małżeństwa i adopcję dzieci.

„Ruch o nazwie „La Manif pour Tous” (Manifestacja dla wszystkich) skupiający miliony obywateli, nie zgadzających się na nowe prawo, nadal organizuje kolorowe, pokojowe marsze i manifestacje, w których przypomina m.in. że dzieci mają prawo do posiadania ojca i matki. Ruch wyszedł już poza granice Francji – manifestacje odbyły się m.in. w Londynie, Budapeszcie i w Warszawie.

W okresie wakacji sympatycy „La Manif pour Tous” robią sobie zdjęcia z logo akcji w różnych częściach świata.

Chcemy, aby takie zdjęcie zrobili też sobie mieszkańcy Opola. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć Francuzów w ich walce o tradycyjny model rodziny i powrót do korzeni europejskiej cywilizacji zapraszamy w sobotę 17 sierpnia o godz. 16.00 na Rynek Główny w Opolu. Zrobimy sobie wspólne zdjęcie z logo „La Manif Pour Tous” na schodach opolskiego Ratusza. Niech będzie nas jak najwięcej.


Autor: Grzegorz Krukowski

  1. Irena
    | ID: 9dd2aac7 | #1

    Trzeba byłoby zaliczyc kosmetyczke ,fryzjera, i krawcową….. We włosy wpiąć kwiatki,,,,,,,,wszystkim paniom i dzieciom, wiec będą się wyróżniali, bużki popudrować, ……a takżę założyć białe bluzki……. A panowie białe koszule. ……To musi być wyjątkowe zdjęcie…………..Ono „pójdzie” w świat.!!!!

Komentarze są zamknięte