NGO Bielsko – Biała: Kto zapłaci SITA ZOM S.A. za zmarłych?

Redaktor2

Bielsko-Biała,_SITA_Zakład_Oczyszczania_Miasta_S.A._-_fotopolska.eu_(18650)Poza zamieszaniem z oczyszczaniem miast i wprowadzaniem przepisów teoretycznie sprzyjających ochronie środowiska istnieją też inne ciekawsze problemy z gospodarką odpadami. W skrzynkach na listy w Bielsku – Białej można znaleźć faktury wysłane przez SITA Zakład Oczyszczania Miasta S.A. za okres kwiecień – czerwiec br. dla osób zmarłych w początkach 2012 roku …

Firma z 39% udziałem bielskiego samorządu świadczy usługi również dla osób nieżyjących – co najwidoczniej nikomu nie przeszkadza. Za to bilans handlowy i ilość klientów muszą być imponujące!

Chciałbym wiedzieć z jakich dochodów osoby nieżyjące pokrywają te zobowiązania i kogo do sądu ewentualnie poda SITA ZOM S.A. … jeśli zmarły nie pokryje zobowiązania? W każdym razie martwe dusze nie są najwyraźniej problemem wyłącznie w głosowaniu na nowego-starego szefa Platformy Obywatelskiej ale również firm, które nie weryfikują w żaden sposób czy ich klient czasem nie zmarł.

Jan Akowskingo-BB-270x123

Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

***

Na zdjęciu akt zgonu z 2012 r. i faktura SITA ZOM S.A. z 2013 r.  dla tej samej osoby.

obraz3

 

  1. Irena
    | ID: 9fb3023d | #1

    Ciekawa informacja.Jakieś głąby kapusciane tam pracują.No, zdarza się. Ale czy tylko w Bielsku-Biała??

  2. kojot
    | ID: 5c814d1d | #2

    Oby tylko nie zgłosili faktu niezapłacenia faktury do BIK, oraz Urządu Skrabnego, bo Ci ogołocili by w mig ich rodziny.

Komentarze są zamknięte