NGO Gliwice: X Uliczna Bitwa Fotograficzna

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Uliczne bitwy 2 na Pokochaj FotografieZapraszamy już na X Uliczną Bitwę Fotograficzną, która odbędzie się w sobotę 20 lipca 2013 r. w GLIWICACH w ramach Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy “Ulicznicy” na żywo, pod gołym niebem, z głosem decydującym jurora Maćka Nabrdalika oraz publiczności. Zwycięzcę Bitwy obsypiemy cennymi nagrodami. Jest to jedyna taka okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na żywo, a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie potyczkujących się fotografów. Zapraszamy!

Jurorem tegorocznej Ulicznej Bitwy Fotograficznej jest Maciek Nabrdalik, jedyny Polak, który został członkiem prestiżowej agencji VII Photo. Tematem tegorocznej Bitwy jest DOM. Na Twoją interpretację tematu czekamy do 17 lipca (środa) do północy. Uczestnicy, których zdjęcie zostanie zakwalifikowane do udziału w Bitwie, otrzymają potwierdzenie i zaproszenie na bitwę, ale do kibicowania zapraszamy wszystkich.

Temat Bitwy: DOM
Kiedy: 20 lipca 2013, sobota, godzina 20.00
Gdzie: Gliwice, skwer przy Zamku Piastowskim
Juror i gość specjalny: Maciek Nabrdalik

Więcej informacji, zasady i zapisy na stronie http://pokochajfotografie.pl/?page_id=9468

tk

  1. Irena
    | ID: 2365a1c5 | #1

    Bitwa fotograficzna -pomysłowa impreza. To wielka sztuka wykonać ciekawe zdjęcie.Trzeba posiadać wiele cech w tym cierpliwość,spostrzegawczośc, wyczucie smaku. Ale warto spróbować być fotografem.Zdjęcie,to świetna pamiątka.

Komentarze są zamknięte