Fotyga: Chcemy odsunąć od władzy szkodzący Polsce układ + najnowszy super cykl!!

Redaktor Obywatelski3

Fotyga_et_RiceNie ma wątpliwości, że anarchia w jednym z największych państw regionu nie jest nikomu potrzebna, a wygląda na to, że Donald Tusk normalnymi i demokratycznymi metodami nie jest w stanie zapewnić spokoju społecznego – mówi w rozmowie z Łukaszem Żygadło była minister spraw zagranicznych oraz szefowa kancelarii prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, poseł Anna Fotyga.

Na pytania jak Donald Tusk postrzegany jest w Europie, była szefowa MSZ odpowiada:

Do tej pory otoczenie zewnętrzne Polski wyraźnie sprzyjało Tuskowi. Stał się arcywygodnym partnerem, kiedy wpisał polska politykę w główny nurt UE. Ten główny nurt oznacza jednak zgodę na dominację interesów najsilniejszych graczy, przede wszystkim Niemiec, pośrednio również Rosji. Mamy jednak trudne czasy, odnoszę wrażenie, ze zmienia się pojęcie stabilnego partnera., kończy PR i wraca prawdziwa polityka…

Całą rozmowę można przeczytać w najnowszym numerze ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta, dostępnym od piątku w kioskach.

Ponadto w numerze nowy cykl: Wezwani do tablicy! Tak odpowiada polska prawica!

Łukasz Żygadło pyta posła Przemysława Wiplera(Republikanie), posłankę Krystynę Pawłowicz(PiS), Beatę Kempę(SP), Pawła Kukiza(Platforma Oburzonych, zmieleni.pl) oraz Roberta Winnickiego(Ruch Narodowy) – czy TVN to „szczujnia”.

Polecamy!

Zobacz jak odpowiada polska prawica!  

 

 1. Irena
  | ID: 96cb3e16 | #1

  Warszawska gazete trzeba czytać.Ale pani Fotyga juz była w rządzie.I co ? I Nic.

 2. obiekt x
  | ID: 4a2e5d7a | #2

  jak to co: proszę mnie nie męczyć pytaniami. (podstawowa odp. na pytania na konferencji prasowej). Dla mnie ona byłaby wniebowzięta, gdyby była sekretarką w MSZ a tu jej się trafiła taka fucha.

 3. z Niemodlina
  | ID: 591f0a0c | #3

  Gazetę Warszawską kupuję co tydzień, arcy-ciekawe wywiady i tematy, w sumie dosyć niedawno na nią trafiłem, obok Gazety Polskiej to mój ulubiony tygodnik.POLECAM!

Komentarze są zamknięte