Jacek Sasin: Rozpoczyna się okres najcięższej pracy

Redaktor Obywatelski1

Jacek_Sasin– Słyszałem, że pojawiają się pomysły wprowadzenia w mieście komisarza na rok, czyli do czasu kolejnych wyborów samorządowych, a tym komisarzem ma być Hanna Gronkiewicz- Waltz. To całkowicie oburzające pomysłymówi w rozmowie z Łukaszem Żygadło poseł PiS, były zastępca szefa kancelarii prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Jacek Sasin.

Poseł PiS skomentował wynik wyborów w Elblągu:

To będzie bardzo ciężka walka o przekonanie wyborców do oddania głosu na PiS w drugiej turze. Wszyscy obywatele, który głosowali na innych kandydatów, będą musieli zdecydować na kogo postawić swój głos. Cieszy nas społeczne przekonanie panujące w Elblągu, iż wszyscy wyborcy, który nie oddali swojego głosu na partie – PO i PiS – teraz deklarują poparcie naszego ugrupowania.

– mówi poseł Jacek Sasin.

okladka wg

W rozmowie poruszony również został wątek referendum w Warszawie:

Jestem przekonany, że dojdzie do referendum w Warszawie, chyba, że rządzący będą chcieli zrobić jakieś cuda z podpisami. Podpisy jednak będzie weryfikowała komisja wyborcza, więc ryzyko manipulacji w tym przypadku jest dużo mniejsze. Obserwując warszawskie kompromitacje Hanny Gronkiewicz- Waltz, oraz entuzjazm z jakim mieszkańcy miasta podpisywali się pod wnioskiem o referendum w sprawie jej odwołania, uważamy że wszystko musi się udać.

– mówi były wiceszef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Całą rozmowę można przeczytać w najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta, dostępnym w kioskach w całym kraju od piątku! 

  1. Irena
    | ID: 78488d1b | #1

    A kiedy to mieliśmy łatwo?? Jak sięgnę pamięcią kilkanaście lat wstecz zawsze było pod górkę.Wiec tylko pełna dyscyplina i mobilizacja mieszkańców,zachecanie do udziału w referendum doprowadzi do zwyciestwa. Trzeba się też modlić. o czym zapominamy.

Komentarze są zamknięte