Gowin wystartuje w wyborach na szefa partii

Redaktor Obywatelski2

Jarosław Gowin koliber orgByły minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, zapowiedział, że wystartuje w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej. Donald Tusk zyskał więc pierwszego kontrkandydata. Premier przyznał dziś podczas wizyty w Elektrowni Opole, że jest zadowolony z decyzji byłego ministra. 

Kamień spadł mi z serca. Bałem się, że nie będę miał kontrkandydata.

– powiedział premier, goszczący w Opolu.

Gowin w najbliższym czasie zamierza aktywnie przedstawiać swoje propozycje zmian w kraju, oraz działania partii.

Dokładny termin wyborów na razie nie jest znany. Nieoficjalnie mówi się, że odbędą się na przełomie lipca i sierpnia. Kalendarium zostanie przyjęte przez Radę Krajową PO.

lz

 1. ely
  | ID: adab65a7 | #1

  Platformie za rządy dziekujemy. Tysiace Polaków bezrobotnych, tysiace Polaków żyjacych w ubóstwie ( podpalenia pod kancelaria premiera Tuska i w Krakowie ) .Nieadekwatne do polskiej rzeczywistości bogacenie jednych i z miliony Polaków zamienionych niewolników z płąca nieopowiadajacą włożonej przez nich pracy. Ciekawe , ile zarobiły by osoby osiągajace wysokie przychody, gdyby mieli je osiagnąć tylko dzięki pracy swojej i swoich najblizszych, podejrzewam,że nie było by tak różowo. Platforma po 2007 r. wniosła w polski krajobraz cwaniactwo, pozbawiła ludzi wszelkich skrupułłów i uczciwości, liczy się kasa , wykorzystując innych, tożsamość narodowa, dochodzenie prawdy nie przedstawia dla tych ludzi żadnych wartości.
  Płacimy za anty polskie filmy :Pokłosie, Nasze matki ,nasi ojcowie bądź finansujac produkcję , bądź kupując prawo do emisji w godzinach najwiekszej oglądalności. Platforma Obywatelska w ogóle nie prowadzi polskiej polityki historycznej, wszyscy mogą obrzucać naszych bohaterów błotem, opluwać , Polska ich nie broni , nie przedstawia swojego punktu widzenia.

 2. Irena
  | ID: f3ec8b92 | #2

  @ely. popieram w całej rozciągłości.Niech pan Gowin – przystojny, razem z PO zejdzie ze sceny politycznej.Nie jest wstanie cokolwiek zmienić na plus Przykre ale prawdziwe. Z ładnej miski nikt jeszcze nie pojadł.Miska musi być napełniona.A PO przez 6 lat nie tylko , że ją nie napełniło ale potłukło. Dziękujemy.

Komentarze są zamknięte