Adam Słomka wyszedł na wolność

Redaktor Obywatelski2

Adam Słomka [Facebook]Biuro Prasowe KPN – Obóz Patriotyczny poinformowało, że lider Konfederacji został dziś zwolniony z więzienia. Jednak w związku z jego przetrzymaniem ponad czas wyznaczony nielegalną decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie zwalniany złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa bezprawnego pozbawienia wolności.

Po godzinie 9-tej odbyła się improwizowana konferencja prasowa Adama Słomki z udziałem osób internowanych w Stanie Wojennym. Konferencja miała miejsce pod tablicą upamiętniającą więźniów politycznych PRL osadzonych w Zakładzie Karnym w Warszawie – Białołęce. Warto podkreślić, że Adam Słomka został osadzony w skandalicznych warunkach, które przypominały warunki w tej jednostce penitencjarnej w czasie, gdy był w niej osadzony m.in. prezydent Bronisław Komorowski.

 

lz

 1. Irena
  | ID: 88c2f3d0 | #1

  Cieszę się,że pan Adam żyje.Zdrowia życzę.

 2. megi1802
  | ID: ca9e5f63 | #2

  dobrze, że zwalniany Adam Słomka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa bezprawnego pozbawienia wolności. Bezprawiem jest, że Adam Słomka został osadzony w skandalicznych warunkach, które przypominały warunki w tej jednostce penitencjarnej w czasie, gdy był w niej osadzony m.in. prezydent Bronisław Komorowski.

Komentarze są zamknięte