Kazimierz Marcinkiewicz i polityka – to musi boleć!

Redaktor Obywatelski8

600x630Wczorajsze głosowanie nad ustawą o ustroju sądów było papierkiem lakmusowym. Koalicja się chwieje. To musi boleć! – mówi b. premier Kazimierz Marcinkiewicz w Przesłuchaniu RMF FM. Zachwianiem, po którym koalicja przestanie mieć większość, będą głosowania nad sprawami światopoglądowymi.

Tusk traci instynkt samozachowawczy. Widać to wyraźnie. Premier działa tak jakby cały czas był na urlopie. Wybory do PE mogą być ostatnimi, które PO wygra. Tusk polegnie w wyborach samorządowych a wtedy partia powie mu: Premierze, na pana już pora. W PO mogą się dogadać, ale za mało rozmawiają. Tuskowi nie uda się złamać kręgosłupów konserwatywnej części PO, bo jeśli ktoś jest przekonany do swoich poglądów, żaden lider tego nie zmieni. Sama próba zmiany poglądów własnych posłów, to złe rozumienie demokracji

– mówi Marcinkiewicz w RMF FM.

Antoni Macierewicz doprowadzi do rozłamu w PiS. Kaczyński zaczyna się bać – uważa gość Mariusza Piekarskiego. Macierewicz już raz pokazał że potrafi wykończyć swojego lidera. Wkrótce cześć PiS odetnie się od „zakonu smoleńskiego”

– przewiduje gość RMF FM.

Tusk oskarża poprzedników, w tym mnie, o kare unijną za lata 2004-2006,nie gniewam się, ale to kolejna sprawa która pokazuje że on nie wytrzymuje już tempa i atmosfery. Tusk potrzebuje świeżego powietrza i nowych ludzi wokół siebie

– mówi Kazimierz Marcinkiewicz w Przesłuchaniu RMF FM.

Więcej na RMF24.pl

 1. z Niemodlina
  | ID: 858594ea | #1

  Ale brednie, w momencie kiedy z każdym dniem wychodzą na jaw kolejne ustalenia dotyczące zamachu w Smoleńsku trzeba być kretynem,aby nadal wyśmiewać i atakować zespół pana Macierewicza. „Zakon smoleński” i co to ma być prostaku ??? Dla mnie tacy jak Kazio to wyznawcy pancernej brzozy, sekta ta powstała 3 dni po zamachu w Smoleńsku, kiedy to fotoamator pan Amielin zrobił zdjęcia „pancernej brzozy” której o dziwo ani 10.04 ani 11.04 nikt złamanej nie widział, nawet rosyjscy prokuratorzy, którzy 10-go kwietnia w kilka godzin po zamachu nie opisali w swoich protokołach złamanej brzozy, a co ciekawe znaleźli kawałki kadłuba ( nie skrzydła,tylko kadłuba ) kilkaset metrów przed miejscem upadku samolotu.

 2. Gallus anon
  | ID: 15b4b374 | #2

  Brednie to Ty czytasz, piszesz i wygłaszasz, stwierdzone przez Gargas, debili od Maciory czy poszukiwaczy helu i sztucznej mgły. Ale nie NORMALNYCH TU NIE MA, TO ZNACZY CZYTA TA STRONĘ W PORYWACH 10 OSÓB, OBOK TEGO PARĘNAŚCIE, KTÓRE DRĄ Z WAS ŁACHA. mNIE TĄ STRONĘ POLECIŁ KUMPEL, ŻEBY SIĘ POŚMIAĆ

 3. z Niemodlina
  | ID: 858594ea | #3

  @Gallus anon

  Dokładnie tacy jak wy towarzyszu po II wojnie światowej twierdzili,że to Niemcy zamordowali polskich oficerów w Katyniu, a wszystkich którzy ośmielali się mówić inaczej wyzywano,poniżano i w bezlitosny sposób zwalczano. Dziś sytuacja się powtarza, wszystkich tych, którzy nie zgadzają się z rządową wersją tragedii z 10 kwietnia, próbuje się zakrzyczeć, ośmieszyć i poniżyć co widać po waszych wpisach i wypowiedziach choćby Kazia czy towarzyszy z GW i TVN. Przy obecnej technice i nauce nie da się bez końca kłamać,obrażać pana Macierewicza i ustaleń ekspertów najwyższej klasy. Z przyjemnością obserwuje kompromitacje i zamieszanie w prokuraturze wojskowej i ucieczki Donalda T. z przyjemnością widzę ten strach w oczach i uniki osób odpowiedzialnych za kompromitacje Polski na arenie międzynarodowej, z wielką satysfakcją obserwuje panikę funkcjonariuszy dziennikarstwa, którzy kłamali, manipulowali i zwyczajnie obrzydzali POlakom „temat smoleńska”.

 4. Gallus anon
  | ID: 15b4b374 | #4

  z przyjemnością o ty możesz…

 5. Irena
  | ID: 4a24ce0a | #5

  @Gallus anon. Mam wrażene,że przesadziłeś stwierdzając,że stronkę czyta w porywach 10 osób.Tematy są różne, wiec i czasem można się pośmiać.Więc się śmiej,do woli.Bo śmiech to zdrowie. Ale uszanuj Rodaków. Weż pod uwagę,że temat Smoleńsk to rządowa niemoc i nie tylko.

 6. Irena
  | ID: 4a24ce0a | #6

  Oj,oj panie Marcinkiewicz. Jakoś smutno zabrzmiały w pańskich ustach słowa „Zakon smoleński'”.
  Zaliczam pana do grupy mądrych polityków.wiec powinien wypowiadać sie rzeczowo w danej kwestii.A kare unijna nalezy rzeczowo wyjasnić. Ńic a nic juz nie da pana Tuskowi wymiana ludzi wokół siebie.Szkoda czasu na przedłużanie jego agonalnej polityki.

 7. z Niemodlina
  | ID: 721e9d0a | #7

  @Gallus anon
  Oglądajcie świat dalej przez różowe okulary. bez odbioru.

 8. Dzięgiel
  | ID: ab2816c2 | #8

  Kaziowi dalej bije w dekiel. Tylko po co zamieszczacie tutaj wypociny tego głupka?
  Nie promujmy miernot!

Komentarze są zamknięte