ONR mówi „tak” Elektrowni Opole

Autor Obywatelski1

tak-dla-elektrowniW dniu dzisiejszym członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego z naszego województwa wypuścili pismo odnoszące się do naszych działań mających na celu walkę o rozbudowę Elektrowni Opole. Poniżej można zapoznać się z całością tekstu.

 

„Każdy z nas walczy o Wielką Polskę. Na tym właśnie polega działalność Obozu Narodowo-Radykalnego, na patriotycznym zaangażowaniu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez wytchnienia.

Ale nasza walka to nie tylko to co się dzieje w Warszawie. Nie zajmujemy się tylko walką z rządem Tuska i oburzaniem się na plastelinowego orła 2 maja. Działać musimy w szczególności na naszym lokalnym podwórku.

Praca u podstaw czyli oddolne inicjatywy są dla nas szczególnie ważne. Dlatego właśnie ONR ma struktury Brygad, dlatego też Ruch Narodowy tworzy się na poziomie poszczególnych województw.

Dziś prezentujemy Wam inicjatywę szczególnie bliską naszej walce. Elektrownia Opole – rząd zainwestował w nią grube pieniądze, by teraz wycofać się.

Nie ma na to naszego przyzwolenia. Brak poparcia dla tej inicjatywy doprowadzić może nie tylko do marnotrastwa pieniędzy, ale w szczególności do pogłębienia zapaści gospodarczej, w jakiej znajduje się nasz region.

Nasz region – nie tylko Opole. Nie tylko Brzeg, Kędzierzyn-Koźle i Nysa. Nasz region to cały Śląsk. Temu właśnie Śląskowi dzisiaj chcą odebrać prąd.

Maszerujemy 11 listopada, 1 marca, 2 maja. Marsze, wiece, pikiety. Niektórzy twierdzą, że za bardzo skupiamy się na przeszłości.

To dla nich – patrzcie, lubcie i działajcie. Dla naszej wspólnej przyszłości. Bo kiedyś to my będziemy historią i, daj Bóg, to ku naszej pamięci będą wznosili okrzyki „Cześć i chwała bohaterom” nasi potomni.

Pokażmy, że jesteśmy godni miana bohaterów. Walczmy o Elektrownię Opole ! Teraz ! Dzisiaj !”

Brygada Opolska ONR

  1. Jacek
    | ID: 7f663773 | #1

    Życzę wytrwania i skuteczności!!!!!!!!!!!!!!

Komentarze są zamknięte