Pobili pracowników baru, teraz staną przed sądem

Redaktor Obywatelski1

Na sygnaleSiedmiu mężczyzn odpowie przed sądem za napad na bar prowadzony w centrum Opola przez Kurdów i pobicie trzech pracowników lokalu. W trakcie śledztwa nie zebrano dowodów potwierdzających hipotezę, że zdarzenie miało podłoże rasistowskie. Zdarzenie miało miejsce w zeszłym roku i zainteresowały się nim media w całej Polsce. 

Prokuratura Rejonowa w Opolu zakończyła właśnie śledztwo, które prowadziła wraz z Komendą Miejską Policji w Opolu, i zapowiedziała, że zostanie skierowany do sądu akt oskarżenia w sprawie pobicia pracowników baru. Na ławie oskarżonych zasiądzie siedmiu mieszkańców miasta, w wieku od 24 do 37 lat.

19 maja 2012 r. ośmiu mężczyzn (jednego nie udało się ustalić, jego wątek wyłączono do odrębnego postępowania) wtargnęło do baru i pobiło trzech pracowników lokalu.

ro,pap,lz

  1. Irena
    | ID: 6197e191 | #1

    Przykre,że takie pobicia mają miejsce w dużym, bądż co bądż mieście. Lokal, jak każdy lokal winien mieć zabezpieczoną skuteczną ochronę. Mieszkańcy miasta, młodzi zawiedli więc czeka ich kara.A jakie podłoże miało ich zbójeckie zachowanie,to może się dowiemy??,

Komentarze są zamknięte