Jacek Świat: To wszystko jest jednym wielkim sabotażem

Redaktor Obywatelski1

Jacek-Swiat-199x300To co dzieje się ws. katastrofy smoleńskiej w Polsce, jest jednym wielkim sabotażem – mówi poseł PiS Jacek Świat, mąż tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej Aleksandry Natalli – Świat, w rozmowie z Łukaszem Żygadło. 

Wywiad został przeprowadzony dla portalu stefczyk.info.

Posłem został poproszony o komentarz do słów ojca dowódcy lotu do Smoleńska mjr. Arkadiusza Protasiuka, który stwierdził, że bestialstwem ze strony rządzących jest wyrażenie zgody prośbę Rosjan, którzy chcą aby rodziny ofiar odsłuchały rozmów z kokpitu TU154M.

 Minęły już trzy lata od tamtej katastrofy, a my kolejny raz jesteśmy zaskakiwani historią, która się nie mieści w głowie. Jak na dłoni widać, że wszystkie działania rządowe, całe dochodzenia, komisja Millera, nie mieszczą się w żadnych cywilizowanych ramach.

– mówi poseł Świat.

Dodatkowo poseł Świat skomentował słowa brata Arkadiusza Protasiuka, który opowiedział, iż podczas wizyty w Moskwie, marszałek Kopacz w jego obecności miała przyznać, iż dobrze, że katastrofa wydarzyła się na terenie Rosji, a nie w Polsce, bo u nas byłoby jeszcze większe zamieszanie…

Jeśli takie słowa rzeczywiście padły, to dyskwalifikują nie tylko panią Kopacz, ale również całą naszą władzę. Nie rozumiem jak można dopuścić taką myśl do siebie. Nasze państwo powinno na uszach stanąć i zrobić wszystko aby pomóc rodzinom ofiar.- mówi poseł.

Cały wywiad można przeczytać na portalu stefczyk.info.

si, lz 

 

 

  1. IRENA
    | ID: 0f9aa866 | #1

    Obojętność,obojętność i wielki strach tych,co Polską rządzą. ?? Wina Ciąży Na Sumieniu.??

Komentarze są zamknięte