Aglomeracja Opolska otrzymała milion złotych

Redaktor Obywatelski1

Aglomeracja Opola opole.plW  ramach projektu „Zintegrowany rozwój Aglomeracji Opolskiej” nasz region otrzymał 1 mln złotych dotacji. Pieniądze zostaną przeznaczone na opracowanie niezbędnych dokumentów, potrzebnych do funkcjonowania Aglomeracji Opolskiej.

W toku oceny merytorycznej wniosek przygotowany przez Miasto Opole otrzymał największą liczbę punktów i tym samym znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej

– czytamy na stronie miasta.

Projekt złożony przez Opole dotyczy całego obszaru Aglomeracji Opolskiej. W ramach zadania opracowane zostaną najważniejsze dokumenty strategiczne Aglomeracji, w tym Strategia rozwoju Aglomeracji Opolskiej do 2020 roku.  Planowana wartość naszego zadania wynosi 1,1 mln zł. Pozyskane dofinansowanie stanowi 90% kosztów projektu.

– czytamy również.

 

opole.pl, lz

 

  1. IRENA
    | ID: 6d777927 | #1

    Scenariusz następujący.Opracują projekty,kosztorysy i położą na półkę, bo nie będzie funduszy na dalsze prace. I w ten sposób jeden milion złotych stanie się makulaturą.Podobnie jak w Nysie , dokumentacja za 4 miliony nikomu nie jest potrzebna i leży na półkach urzedu miejskiego i czeka na wywóz na makulaturę.

Komentarze są zamknięte