Antyfani Homostarbucks

Redaktor2

Maciej Kałek fotDzisiaj została założona strona na facebooku: Antyfani Homostarbucks, która jest stanowczym sprzeciwem, wobec homopropagandy i poparcia firmy Starbucks, dla projektu przemiany społecznej, o nazwie „legalizacja homomałżeństw”. Jako katolicy, nie powinniśmy mieć nawet wątpliwości, czy wspierać tę markę pieniędzmi – powinniśmy ją zbojkotować tak, by się naprostowała i zrozumiała, co złego uczyniła. Czy jednak to coś da?

W zeszłym roku, firma Starbucks wyraziła poparcie dla związków osób tej samej płci. Pomimo sprzeciwu kilkoro akcjonariuszy, firma (w osobie dyrektora generalnego, Howarda Shultz’a) nie zmieniła swojego zdania ani o jotę, potwierdzając tym samym, iż ma nie tylko w nosie normalnych ludzi, ale i własnych akcjonariuszy. Jest to kolejny, smutny dowód braku kręgosłupa moralnego w wielkich koncernach i firmach. I tak, jak ogłaszany był bojkot na produkty firmy Agros Nova, tak teraz – niestety – nadszedł czas, by i w Polsce zacząć bojkot kawiarń Starbucks’a. W Ameryce ludzie nie mieli wątpliwości do tego stopnia, że tamtejsze wpływy, a co za tym idzie – akcje – spadły.
W pierwszym pełnym kwartale po ogłoszeniu bojkotu nasza sprzedaż i nasze dochody były, delikatnie mówiąc, nieco rozczarowujące – stwierdził jeden z udziałowców Tom Strobhar (za gosc.pl). Jednak jego głos (i wielu innych) zniknął ze świadomości firmy:
Udziałowcy, którym się to nie podoba, mogą sprzedać akcję – jak ripostuje jej dyrektor.

W obliczu tak rażącego i godzącego w prawa moralne i naturalne, a także prawa boskie, stwierdzenia, zmuszeni jesteśmy zaprotestować, poprzez bojkotowanie – nie kupowanie – produktów w kawiarniach firmy Starbucks, a także jawne sprzeciwienie się homopropagandzie w niej szerzonej.

https://www.facebook.com/pages/Antyfani-Homostarbucks/120542014806359?fref=ts

Maciej Kałek
www.facebook.com/Narodowykatol

  1. Kapą
    | ID: 3a8826bb | #1

    Akcja jak najbardziej słuszna. Ale oparcie na tą chwilę mizerne… Oby po Pana artykule to się szybko zmieniło. CWP!

  2. IRENA
    | ID: f9ed5bbb | #2

    Przyłączam się. Słuszna sprawa.

Komentarze są zamknięte