Poseł Kłosowski w Elektrowni Opole a Poseł Jaki szykuje debatę

Redaktor Obywatelski1

Sławomir Kłosowski PiS / fot: ŁŻSławomir Kłosowski w zorganizowanej wspólnie z członkami NSZZ „Solidarność” Elektrowni Opole konferencji prasowej ostro skrytykował rząd za decyzję ws. rozbudowy nowych bloków. Zaznaczył, że Skarb Państwa posiada większość udziałów w spółce PGE.

Poseł zaapelował również do władz regionalnych o wstawiennictwo u premiera w sprawie rozbudowy Elektrowni Opole.

Reakcja posła, jest swoistą odpowiedzią na apel pozostałych polityków w naszym regionie, bowiem podobne konferencje w tej sprawie organizowali już inni opolscy politycy.

Poseł Patryk Jaki (SP) dla Radia Opole zapowiada debatę na temat Elektrowni Opole. – Moje biuro szykuje już zaproszenia do wszystkich samorządowców z Opolszczyzny na tę debatę. Mam nadzieję, że weźmie w niej udział również premier Donald Tusk i prezes Kilian (Krzysztof Piotr Kilian, prezes zarządu Polskiej Grupy Energetycznej – red.). Mam nadzieję, że stworzę przestrzeń do tego, aby uratować tak ważne miejsca pracy dla Opolszczyzny – mówi poseł Patryk Jaki.

RO, lz

 

 1. IRENA
  | ID: 795a2206 | #1

  Chciałoby sie zapytać,dlaczego dopiero teraz poseł dowiaduje sie,ze inwestycja bez szans?

  Jeżdzi do Warszawy non stop, w sejmowej restauracji wysiaduje z innymi posłami, i nic nie wiedział o kretyńskim pomysle ministra skarbu państwa ,/ i innych decydentów/, – który pakiet większosciowy dzierży w swoich rękach??

  To kpina,nieudolność posła z PiSu i pozostałych partyjek, nie wspominając ministra skarbu
  .Udają,ze cokolwiek robią dla Polski,jako moi reprezentanci w Sejmie..Nie nadają się do sejmu i trzeba te osoby zapamiętać..
  Setki milionów złotych wydatkowano na dokumentacje, sądy, prawników i pseudo-ekologów.których natychmiast powinno się wsadzic do więzienia bo
  spowodowali przeciąganie w czasie rozbudowe elektrowni.
  A może to było celowe działanie tych sadów, prezydenta miasta, prawników,ekologów,biegłych sadowych, i innych aby kasę z budzetu państwa wyciągnąć,a gdy zołądeczki pełne to spowodować zastój? i inwestycje utrącić??
  Szykujmy lampy naftowe,mogą się przydać .

Komentarze są zamknięte