Borowczak: Po co zgłaszać takie projekty? Będą się z nas śmiać i nikt tego nie poprze

Redaktor Obywatelski7

Jerzy Borowczak, wikipedia„Nie ma sensu, by posłowie PO składali projekty ustaw takich, jak ta o jednomandatowych okręgach wyborczych. Po co takie projekty zgłaszać? PiS nie poprze, PSL nie poprze… Po co je składać? Żeby potem się z nas naśmiewali, że złożyliśmy i nie przeszło?” – mówi legenda Solidarności, dziś poseł PO, Jerzy Borowczak w Kontrwywiadzie RMF FM.

Do tego pieca nie będziemy dokładać

– dodaje.

Ze zrozumieniem patrzę na inicjatywę Piotra Dudy. „Oburzeni” mają poważne problemy. Dobrze, że takie spotkanie się odbyło, ale Platforma Oburzonych to ludzie sfrustrowani, z tego nie da się zrobić AWS-bis

– mówi o sobotnim kongresie Platformy Oburzonych gość RMF FM.

Jerzy Borowczak twierdzi, że mimo zarzekań, że tego nie zrobi, Piotr Duda wejdzie wkrótce do polityki. Zarzekała się żaba błota

– mówi gość RMF FM.

Ciekawe dlaczego poseł Borowczak nie myślał podobnie w latach 80 -tych…

Patrząc na jego zdjęcie z prezydentem Komorowskim, odpowiedź nasuwa się sama.

Więcej znajdziecie na stronach RMF24.pl

RMF FM, lz

 1. Irena
  | ID: 96caa6ad | #1

  Pan Borowczak mysli tylko o sobie.Dostał się do pełnego korytka i żre jak pan Niesiołowski.Ale nie szczaw,trawe i mirabelki.Te „rarytasy” zostawiaja Wyborcom ,którzy im zaufali.Podłość i chamstwo.Zapamiętać tą ujemną postać.

 2. Nah`tah ni
  | ID: c3a0d6ff | #2

  Miałem Mariana za porządnego faceta, w przeciwieństwie do żyda Lejby Konego ksywa „Lech Wałęsa”, sterowanego przez żyda Mariana Borusewicza, ale po tej wypowiedzi widzę że Ljędchska Partia Narodowa ma całkowitą słuszność oskarżając inicjatorów strajku w stoczni gdańskiej imienia SYFILITYKA Władimira Ilicza Uljanowa ksywa „Lenin” z Dnia 14 VIII Roku Pańskiego 1980, o żydowską przeszłość bolszewicką w kolaborującej z okupantem Lęchji PRAWDZIWEJ zarazy żydowskiej bolszewii,tzw.”Ljędchskiej” Zjednoczonej Partii ROBOTNICZEJ wyznawców WOJUJĄCEGO FUNDAMENTALIZMU ATEISTYCZNEGO rabinackiego synala Mordechaja Moszego Leviego ksywa „Karlheinz Marx”.

 3. Anonim
  | ID: 325dd134 | #3

  @Nah`tah ni

  A w domu wszyscy zdrowi???

  Na tym forum każdy komentarz o Platformie Obywatelskiej nosi pokłady znieważenia i w normalnym świecie stałby się podstawa pozwu o naruszenie dóbr osobistych.

  Ale ponieważ jesteście jedynie bandą frustratów o poglądach jak z XIX wszyscy was mają w d… bo g… się rusza.

 4. Włodi
  | ID: a79ecfd6 | #4

  @Anonim

  Jesteś LEMINGIEM

  Bydło POmarańczowe krytykuje zjazd oburzonych POnieważ POstykomuniści boją się przedterminowych wyborów. Gdyby się one odbyły Partia POstkomunistów przegarałbay je z kretesem !. Za kretesem idzie mniejsze liczba POstkomuchów w sejmie oraz oderwanie od koryta typu spółki skarbu państwa a PSia Swołocz Ludowa poszłaby na zieloną trawkę kończynę gryźć

 5. Irena
  | ID: 96caa6ad | #5

  @Anonim. Gdzie Ty widzisz naruszanie dóbr osobistych.Wskaz.Bo ja widze biede,i moge kazdego zaprowadzic do konkretnych domów, a tam ludzie nie boja sie, ze ich dobra osobiste taka wizyta – Narusze. A bieda wdarła sie do domostw za rzadów Platformy Obywatelskiej z racji braku pracy z powodu choroby i braku pieniedzy na opłacenie leczenia,z powody podwyzek cen na towary i usługi, i etc.itd.Zgodisz sie ze mna?

 6. Dzięgiel
  | ID: 26ad060d | #6

  POlszewicy wzorem szczawiowego Stefana POpadaja w kompletne oderwanie od rzeczywistości.

 7. Irena
  | ID: 9ee47d0a | #7

  @Włodi. Tak PSL poszłoby szukac GMO z kukurydzą.Na kończynkę Nie zasłuzyli.

Komentarze są zamknięte