Wiek emerytalny kobiet – pracownicy supermarketu wiedzieli co robią!

Redaktor Obywatelski2

Dzień Kobiet Znicze8 marca, jak co roku obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym roku był to dzień bardziej szczególny, ponieważ było to pierwsze „Święto”, podczas którego kobiety miały świadomość piekła zgotowanego im przez PZPO, PSL oraz Ruch Palikota. Piekłem owym jest POdniesienie wieku emerytalnego płci pięknej. Mówiąc najprościej kobiety będą musiały pracować o 7 lat dłużej.

Cały czas zastanawia mnie jedno – gdzie były owe legiony feministek? Dlaczego pod Sejmem nie było miasteczka kobiet ? Dlaczego jesteśmy bierni ? Podobne pytania zadaje sobie również Piotr Duda – Lider SOLIDARNOŚCI, a wkrótce lider PLATFORMY OBURZONYCH.

Rudy złodziej stwierdził, że związki zawodowe zmierzają do konfliktu, ale mówi również, że nie czuje zagrożenia ze strony związków, ponieważ nie wierzy w to, aby skutecznie działały środowiska, które łączy tylko niechęć.

Jeden z naczelnych Goebbels-owców w PZPO (taki starszy brodaty i siwy) nie obawia się, że Platforma Oburzonych zagrozi PO i że jest to manewr „S” zmierzający do zagospodarowania społecznego niezadowolenia po rzekomo nieudanej misji prof. Glińskiego. Pozostaje tylko POgratulować wybujałej fantazji. W końcu coś trzeba gadać i kłamać. Platfusy chyba sami już nie widzą, że w ich kadłubie jest dziura, która POwoduje tonięcie ich statku. Bronek zatem powinien powiedzieć jak to zrobił podczas kampanii prezydenckiej : Wszystkie ręce na POkład !

Z niechęcią wobec PO można się nawet sPOtkać na ulicy, przysłuchując się rozmowom ludzi i to nie tylko tych starszych !

Gołym okiem widać zapaść gospodarczą, którą zgotował Polakom Gargamel, Pinokio oraz reszta POkemonów. O burmistrzach, którzy nie robią nic w kierunku sprowadzania nowych inwestorów już nie wspomnę. Ewenementem jest Nyska Jolka, która zamierza NARÓD na handlu wyżywić. NIC tylko POgratulować !

Piotr DudaBuszując neta znalazłem jedną bardzo wymowną fotkę, którą dołączyłem do artykułu. Otóż pracownicy jednego z supermarketów zdają sobie sprawę z kobiecego piekła i najwyraźniej chcieli to zobrazować. Każdy logicznie myślący człek widząc znicze domyśli się „o co kaman”. Lemingi zapewne będą się skrobać po czole i nic nie wymyślą.

Wcale się nie dziwię pracownikom owego supermarketu. Babcia po 65 roku życia nie napawa optymizmem, tym bardziej, że jej ruchy są o wiele wolniejsze niż młodej trzydziestoletniej dziewczyny. OMG ! o kolejkach do kas sPOwodowanych wolnymi ruchami starszej pani już nie wsPOmnę. Dziadek po 65 roku życia także nie jest obrotnym pracownikiem na magazynie. W dodatku nie jest tak silny i nie posiada refleksu typowego dla młodzieńca.

Owa fotka obiegła już Facebooka. Stała się groteskowym obrazem „reformy emerytalnej”. Dziś należy trzymać kciuki za decyzje, jakie zapadną w historycznej Sali BHP. Mam nadzieję, że wyzyskujący kapitalizm zostanie złapany mocno za ryj, a ustawa emerytalna oraz Partia Lemingów wyrzucona do kosza na śmieci. DAJ PANIE BOŻE PRZEDTERMINOWE ROZLICZENIE !

ps. oby Polski Sejm nie wyglądał jak obecny Senat !

Jarosław Toporowski

  1. z Niemodlina
    | ID: 65a06495 | #1

    Dobrze napisane. Neobolszewickim feministkom czy komunistom z OPZZ „rządy” ryżego zakłamanego bandyty odPOwiadają, dlatego zero protestów z ich strony w ostatnich 5 latach. Każda szuja, każdy złodziej i ku… czują się wręcz idealnie za czasów szajki PO-PSL więc dlaczego mieliby protestować?? Autorowi przy okazji gratuluje poczucia humoru za słowa skierowane do kobiet podczas spotkania z panem Gmyzem 7 marca w Opolu :) pozdrawiam

  2. kominiarz
    | ID: f90e7423 | #2

    Dobree:D Tak samo art. jak i powyższy post „z Niemodlina”. Dla mnie jedno w tym wszystkim jest najbardziej znaczące – tym co czytam nikt nie ryje mi mózgu ,bo czuję dokładnie tak samo. A jeśli tak samo będą czuć setki ,tysiące…. no to niech się Rudy złodziej dalej wyśmiewa ,a zobaczymy….

Komentarze są zamknięte