Policja rozbiła gang handlarzy tabletkami na poronienie!

Redaktor Obywatelski1

aborcjaSzokujące doniesienia z Dolnego Śląska . Grupę przestępczą zajmującą się handlem przez internet lekami poronnymi rozbili dolnośląscy policjanci. Zatrzymanym w tej sprawie czterem osobom, które usłyszały już zarzuty, grozi do dwóch lat więzienia – poinformowała policja we Wrocławiu. 

Zatrzymani mają od 30 do 40 lat; wszyscy są mieszkańcami powiatu kłodzkiego.

Tabletki zdobywali na polskim rynku, następnie przekładali do innych opakowań i sprzedawali w internecie. W sprzedaży cena za jedno opakowanie wynosiła ponad 300 zł

– powiedział w środę nadkom. Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

W wynajmowanym przez podejrzanych mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kilka opakowań tabletek poronnych. Obecnie policjanci sprawdzają m.in. ile osób kupiło leki i w jaki dokładnie sposób grupa pozyskiwała tabletki.

Prokuratura postawiła wszystkim zatrzymanym zarzuty wprowadzenia do obrotu lekarstw bez wymagane zezwolenia i zastosowała wobec nich środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego.

Kłodzko, info, pap, gop

 

  1. Irena
    | ID: afcdbd7b | #1

    Nic nowego.Wiadome jest,że na różnych lekach można dobrze zarobić. Wiadome jest,że rozdmuchany , przez polski rząd – Nierząd – temat Aborcji , w którym bierze udział elita lekarska,doprowadza do zguby młodzież polska.Walczyć trzeba z wariackimi pomysłami.Szkoda naszych dziewcząt,bo to one są najbardziej poszkodowane. A lekarzy trzeba zbadać psychiatrycznie lub tp.

Komentarze są zamknięte