Jarosław Zieliński: Haniebna historia się powtarza

Redaktor Obywatelski13

poseł Jarosłąw Zieliński1792 – Targowica, 1981 –  Wojciech  Jaruzelski, 2013 – Donald Tusk. Historia lubi się powtarzać. W Targowicy grupa zdrajców zwróciła się do Rosji o pomoc w obronie swoich przywilejów, co doprowadziło kraj do upadku i rozbiorów. Przed wprowadzeniem stanu wojennego w 1981 roku Wojciech Jaruzelski  prosił „bratni naród”  o pomoc  w pacyfikowaniu niepokornego polskiego  społeczeństwa.

Dzisiaj Donald Tusk,  zdający sobie coraz bardziej   sprawę z konsekwencji swoich „rządów”,   zaprasza formacje mundurowe i wywiadowcze obcych państw do Polski. Dzieje się to wszystko w okresie nasilającego się niezadowolenia społecznego i coraz częstszych informacji o fali manifestacji mających się przetoczyć przez nasz kraj.

Rządowy projekt ustawy ze słynnego już druku nr 1066, nazywany już powszechnie ustawą „o bratniej pomocy”, daje praktycznie nieograniczoną możliwość działania  formacjom  mundurowym i  służbom specjalnym obcych państw na terenie Polski.  Będą one mogły  prowadzić działania operacyjne na takich samych prawach,  jak nasza Policja, Straż Graniczna, Straż Pożarna czy ABW,  korzystać  ze środków bezpośredniego przymusu, w tym również używać  broni palnej. Funkcjonariusze obcych państw będą mogli przebywać  na nasz koszt na terenie Rzeczypospolitej do 90 dni na zaproszenie komendantów poszczególnych służb, którzy wystarczy, że poinformują o tym ministra spraw wewnętrznych, a ten premiera.. Przy dłuższych operacjach zgodę na  przedłużenie pobytu wydawał będzie premier.

Nasze obecnie obowiązujące prawo pozwala na  prowadzenie na terenie Polski  wspólnych operacji  z udziałem formacji ratowniczych z innych państw.  Akcje ratownicze w górach czy działania podczas różnych kataklizmów,  jak pożary lasów czy powodzie wielokrotnie pokazywały, że wspólne działania jednostek ratowniczych można  przeprowadzić  w ramach istniejących przepisów. Jak mogliśmy zaobserwować podczas ostatnich Mistrzostw Europy w piłce nożnej,  funkcjonariusze policji innych państw współpracowali z naszymi policjantami przy zabezpieczaniu meczów i żadne przepisy im w tym nie przeszkadzały.

Przeczytaj cały felieton posła Jarosława Zielińskiego na salonie 24

s24, lz

 1. Irena
  | ID: e53e8bf7 | #1

  To jest bardzo zła decyzja. Pan Tusk zamierza Polaków Wystrzelać ,przy najbliższej, nam nie znanej sposobności. Pozostała tylko spowiedż i przyjęcie komunii św.aby sw.Piotr nas do upragnionego Raju przyjął. Niestety, taka prawda.

 2. z Niemodlina
  | ID: d30d3d89 | #2

  Kto jest zainteresowany wyjazdem 20.03 do Warszawy ??? szykuje się protest przeciwko reżimowi Donalda T.

  20 MARCA 2013 ,GODZ. 12 : 00 – WARSZAWA – AL UJAZDOWSKIE 1/3 ,KPRM, SEJM – BLOKUJEMY CAŁĄ WARSZAWE ,WSZYSTKIE GŁÓWNE ULICE MA NAS BYĆ MASA LUDZI 50 000 OSÓB TO MINIUM !
  Bułgarzy obalili rząd, a POLACY ?

  52 POWODY DLACZEGO DONALD TUSK ZOSTASNIE OBALONY

  WSZYSCY RAZEM ! ! ! !

  TO NIE BĘDZIE KOLEJNA „MANIFESTACJA” NIEZADOWOLENIA !!!! TO BĘDZIE BUNT , REWOLUCJA !!!!

  CAŁA POLSKA :

  Warszawa : https://www.facebook.com/38223

  Poznań : https://www.facebook.com/33858

  Białystok : https://www.facebook.com/53116

  Bełchatów : https://www.facebook.com/47193

  Bielsko-Biała : https://www.facebook.com/13395

  Toruń : http://www.facebook.com/422019

  Starachowice : http://www.facebook.com/539109

  Lublin : http://www.facebook.com/447580

  Katowice : http://www.facebook.com/events

  Kraków : http://www.facebook.com/events

  Kielce : https://www.facebook.com/event

  Jesteśmy Polakami , jesteśmy patriotami :
  „NIE ODBIORĄ CI OJCZYZNY, JEŚLI NOSISZ JĄ W SERCU”
  KOCHAMY Polskę Kochamy Polaków.
  Chcemy normalności, chcemy stabilności, chcemy żyć w XXI w.
  Praca dla każdego z godną pesją, normalne ceny ! ! ! !
  Tego chcemy ,chcemy żyć nie umierać ! ! ! !
  Mamy wyzwanie, cel który musimy zrealizować jak najszybciej ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD , dlatego wszyscy musimy wyjść
  na ulice tak jak BUŁGARZY którzy swoim niezadowoleniem ze swojego premiera i rządu usuneli ze stołków ! ! ! ! Można ? CZAS NA MŁODYCH ! ! ! !

  NASZ CEL : ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD ! ! ! !

 3. Anonim
  | ID: b6936b7d | #3

  Liczę na to, że rząd użyje broni. Wtedy zadziała teoria Darwina, osoby nieprzystosowane do normalnego życia i widzące wszędzie piski, żydów masonów, cyklistów, zestrzelone graty i wierzące w świętą trójcę kaczek natura wyeliminuje.

 4. Kapą
  | ID: a1e680eb | #4

  Tusek wie co się święci, wiec się zbroi. Wie, że resztka polskiej armii stanie po stronie Narodu, dlatego zaprosi Angelę…

 5. Kapą
  | ID: a1e680eb | #5

  @Anonim
  Darwin się pomylił. Wielu naukowców tą „teorię” już obaliło. Wierzą w nią już tylko tacy jak Ty. Ci, którzy wierzą, że pochodzą od małpy…………..

 6. Irena
  | ID: e53e8bf7 | #6

  Tak.Trzeba obalic rząd pana Tuska.Sam nie odejdzie. To pewne. Tylko trzy grosze i trzy krople krwi kazdy prawdziwy Polak musi poświęcic. Niestety doprowadził nas i Polskę do ruiny.Niech go diabli wezma, skoro z nim pakt podpisał.

 7. z Niemodlina
  | ID: d30d3d89 | #7

  @Anonim
  Skończ z tymi cyklistami i żydami, bo to teksty żywcem z GW wzięte i przez to……nudne już.

 8. Irena
  | ID: e53e8bf7 | #8

  2z Niemodlina , Twoje niektóre linki skasowano.Nici z komunikacji na portalu.

 9. kominiarz
  | ID: 16f8a542 | #9

  @Irena
  Istnieje jeszcze inna możliwość – wyspowiadać tą Targowicę i udzielić jej ostatniego namaszczenia :) i to szybko zanim nas całkiem nie załatwią.

 10. Irena
  | ID: e53e8bf7 | #10

  @kominiarz Ale wymysliłeś sposób Prałaci do konfesjonału..Faktycznie cos złego sie szykuje. Społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia.

 11. kominiarz
  | ID: 16f8a542 | #11

  @Irena
  Ja tam prorokiem żadnym nie jestem:) ale już dawno mówiłem ,że kiedyś jeszcze naród dokończy tą robotę ,którą spaprała Solidarność. Całkiem możliwe ,że Ruch Narodowy jest tego początkiem. U nas po prostu trzeba robić pewne rzeczy radykalnie , a nie układać się z sukinsynami. Wrzoda się wycina:)

 12. kominiarz
  | ID: 16f8a542 | #12

  @z Niemodlina
  No niestety jak widać blokują strony ,usuwają konta na facebooku ,likwidują dodawane foty na demotywatorach. Boją się sukinsyny ,a to jest oznaka,że trzeba ruszyć. Mają przykład po ACTA jak można się zmobilizować ,skrzyknąć na necię i tą drogę komunikowania będą nam blokować. To jest już najwyższy czas ,żeby zacząć zanim sprowadzą nas do podziemia. Ale jak Naród ruszy ,to nie zatrzymają tego. Nie w takiej sytuacji Polacy dawali sobie radę. Nie internet ,to wrócimy do ulotek. Farba do drukarek tania:) Jesteśmy w lepszej sytuacji niż 30 lat temu ,bo mamy zaplecze polityczne ,nie tylko związki. Nie trzeba się z władzą dogadywać ,wystarczy ją przejąć. Jest tylko jeden ból – nie potrafimy mówić jednym głosem i brzydko mówiąc każden ch… na swój strój. Gdyby nie to ,to jesteśmy potęgą, która by ich rozniosła.

 13. Irena
  | ID: e53e8bf7 | #13

  @kominiarz .Witaj. Tak.Układy,tłumaczenia,prosby nic nie dają. , Tu radykalne dzialania.Wypowiedzi o JOW-ach wysłuchałam.Tak” Solidarnosc” – 10 milionowy Ruch -nie podołał. Martwie się i boje,chociaż do strachliwych raczej nie naleze. Niech Aniołek Stróz czuwa.

Komentarze są zamknięte