Nie dla Euro!

Niezależna Gazeta Obywatelska3

WARSZAWA PRACA GOSPODARKA PRZEMYS? DEBATA PISDzisiejszy dzień jest bardziej znaczącym dniem dla polityki i dla naszych portfeli. Zacznę od dobrej wiadomości – Prawo i Sprawiedliwość przeprowadza kolejną udaną debatę w ramach projektu Alternatywa pt. „Praca, gospodarka, przemysł”. W owej debacie platformerska wizja gospodarki – rynku usług została znokautowana argumentami, wykpiona i wyszydzona. Lewiatan również został zmiażdżony (bezcenny widok patrząc jak Duda powala idiotyczne hipotezy jednego wyzyskiwacza). Każdy zdrowo i logicznie myślący człowiek wie, że Naród na usługach się nie wyżywi, no chyba, że jest się Lemingiem, albo Jolką z Nysy.

Druga wiadomość jest niestety złą wiadomością. Ciemiężcy Polskich pracowników (podnieśli wiek emerytalny), czyli Bronek i Rudy zwołali Radę Gabinetową. Na owej radzie zachciało im się rychłego przystąpienia do EURO (im nie społeczeństwu). Ich (nie społeczeństwa) złodziejski plan zakłada, że do 2015 roku Polska powinna spełnić kryteria niezbędne do przyjęcia euro. POmarańczowi jak na razie chcą się skupić na spełnianiu przez Polskę  kryteriów względem euro. Bronek stwierdził, że należy budować akceptację Polaków względem unijnej waluty –WPADKA chcąc nie chcąc dowalił, jak dzik w sosnę (prawie 70% Polaków nie chce EURO – według sondażu dla WIADOMOŚCI). Prezydent POmarańczowych, oznajmia również, że spotka się z kierownictwem NBP, Radą Polityki Pieniężnej oraz partiami politycznymi, którym zaproponuje przyjęcie strategii w tej kwestii – znając życie będzie starał się przekupić lewactwo. Rudy aż gotuję się przyjąć złodziejski pieniądz, łże, że Pozostawanie poza strefą EURO jest niebezpieczne dla Polski. Widać, że Pinokio zrobi wszystko, aby Angela dała mu stołek, koszty jakie Poniesie społeczeństwo są nieważne.

2 Polacy nie chcą EUROBronkowi jednak zatrzęsły się kolanka i zaproponował „odejście od wyznaczania jakiejkolwiek daty wystąpienia o członkostwo w strefie euro” (nie chciał denerwować i tak już rozjuszonego społeczeństwa). Idąc dalej wokół trzęsących się kolanek po posiedzeniu Rady Gabinetowej Bronek za „w pełni uzgodnione” uznał to, że działania koncentrować się będą na wypełnieniu tych kryteriów z Maastricht, które zależą od Polski i które są możliwe do spełnienia jak najszybciej. „Tak, abyśmy mogli spokojnie podejmować decyzje o wejściu do strefy euro bądź niewejściu po wyborach w roku 2015” – dodał.

Może jestem pesymistą w tej chwili, ale znając łgarstwo postkomuchów mogą kombinować nawet w taki sposób, że nawet w przypadku przegranych wyborów w 2015 roku (czego im z całego serca życzę) rzucą PiSowi kłody pod nogi. Oczywiście chciałbym się mylić w tej kwestii (w kwestii kłód oczywiście!). Wątpię natomiast czy postkomuniści zdecydowaliby się na REFERENDUM społeczeństwa względem złodziejskiej waluty. Zapewne będzie tak jak w przypadku wieku emerytalnego – na chama, na siłę, na przekór społeczeństwu. Śmiało można stwierdzić, że żyjemy nadal w komunie, może trochę zniekształconej (jak to określał i pokazywał na przykładzie kartki papieru prof. Marek Jan Chodkiewicz podczas wykładu na UO i pod namiotem SOLIDARNYCH 2010 w Warszawie).

O tym przykrym dzisiejszym incydencie dowiedziałem się z serwisu INTERIA.PL (najpopularniejszy polski portal internetowy). Artykuł ten zebrał należyte noty – czyli 97% czytających oceniło informację negatywnie (dwa kwadraty czerwony i zielony pod tekstem). Śmiało można stwierdzić, że więcej niż 70% Polaków nie chce unijnego pieniądza.

3 Sprzedane rozkradzioneFACEBOOK także mnie poinformował – dostałem zaproszenie na wydarzenie „Wychodzimy na ulice !!!!” – Manifestacja, która odbędzie się 20 marca o godzinie 12 przed kancelarią Tuska w Warszawie na Alejach Ujazdowskich.

http://www.facebook.com/events/382236131875147/?ref=2

Jednoznacznie widać, że jest to akcja skierowana głównie do młodych, którzy mają dosyć destruktywno-kapitalistycznej Polityki Pinokia, Gargamela i reszty POkemonów. W notatce do manifestacji można przeczytać, że podobne akcje mają się odbyć również w Poznaniu, Białymstoku, Bielsku-Białej, Bełchatowie oraz w Toruniu. Najważniejsze jest, że młodzi się przebudzają. Kto wie może ta akcja będzie miała swój finał również Opolu? Oby tak się stało !

Autor: Jarosław Toporowski

 1. Irena
  | ID: 3835cc41 | #1

  Mam nadzieje,ze 16 marca 2013 roku”Solidarnosc” z panem Duda wypracuje wspólne stanowisko z pp.Kukizem,Sanockim, i innymi siłami, które nie dopuszczą do pogrzebania Ojczyzny, Zmiana ordynacji wyborczej jest konieczna,a JOW-y bezwzglednie zastosowane.

 2. JT
  | ID: 914c221d | #2

  @Irena

  Co będzie jeśli sejm zacznie wyglądać jak senat ?

 3. kominiarz
  | ID: 03b7d0e7 | #3

  Z całym szacunkiem, ale jakoś nie wierzę już w to ,że Solidarność cokolwiek zdziała. Jeśli żydokomunie nie uda się zrobić tego samego co z Solidarnością ,to Ruch Narodowy będzie tym, który rozgoni sukinsynów. Mam nadzieję, że Narodowcy nie dopuszczą do przeniknięcia w szeregi szubrawców takich jak „Bolek”.

Komentarze są zamknięte