Rzecznik rządu straszy konserwatystów w PO

Redaktor Obywatelski4

Paweł Graś wikiWszystko wskazuje na to, że platformerskich konserwatystów czekają trudne chwile. Paweł Graś grozi: tam, gdzie się kończy lojalność wobec projektu, wobec partii, wobec kolegów, a zaczyna się taka jawna działalność frakcyjna, to tam powinno zapalić się już nie tylko żółte, ale i czerwone światło.

Taki wniosek można przynajmniej wysnuć z relacji rzecznika rządu Pawła Grasia z wczorajszego spotkania klubu. Premier usiłował na nim przekonać (przymusić?) swoich posłów do poparcia ustawy o związkach partnerskich. Ale najwyraźniej napotkał na opór.

Dziś rzecznik rządu powiedział, że na spotkaniu w Kancelarii Premiera padł wyraźny sygnał, że w PO jest miejsce dla różnych poglądów, ale gdy któraś ze stron próbuje zdecydowanej większości narzucić swoją wolę, to szkodzi partii.

Siłą Platformy jest to, że jest w niej miejsce i dla Gowina, i dla Arłukowicza, a jak któraś z tych stron próbuje zdecydowanej większości Platformy narzucić swoją wolę, narzucić swój punkt widzenia i zmusić pozostałych do akceptacji de facto poglądu mniejszości, to dla żadnej partii nie jest to dobre i prędzej czy później tego typu sytuacje muszą zostać naprawione

– powiedział Graś w TOK FM.

Spotkanie w kancelarii premiera, trwało ponad trzy godziny. W Platformie przygotowano dwa projekty ustaw – jeden autorstwa Artura Dunina (odrzucony już raz przez Sejm, także głosami konserwatywnej części PO), a drugi – Jacka Żalka.

stefczyk.info, lz

 1. Irena
  | ID: 9b54e48b | #1

  Artykuł pokazuje zastraszanie członków w miłościwie nam panującej partii miłości PO, przez członków tej samej PO. I pomyśleć,że ci panowie, niestety mężczyżni zabawiają się Polską, zamiast rozwiązywać sprawy gospodarcze. Rozum im odebrało.
  W Biblii napisano ” Bacz byś nie zgłupiał w mądrości swojej.” Ale oni wierzą tylko w mamonę. A katolików tylko udają.Więc diabełek kusi, i miesza, zastrasza. A oni się bezmyślnie .poddają złu.

 2. Jarek Toporowski
  | ID: c5a34a81 | #2

  Niech się tłuką – im dłużej i mocniej będą to robić tym bliżej do przedterminowych wyborów czego wszystkim Polakom z całego serca życzę !

 3. Irena
  | ID: ae28025e | #3

  @ P.Jarek Toporowski ! Tak myślisz,zeby się tłukli??? A ja to się wszelkich bijatyk boję. A co zrobić skoro nie posługują się Rozumem ??? Zmiana rządu PO, i to szybko. Wprowadzić
  JOW-y, dołączyć się do akcji finansowo i fizycznie./ patrz -prawica net Solidarność/

 4. z Niemodlina
  | ID: 186c840a | #4

  Jaki rząd i płemieł, taki rzecznik rządu, czyli zwykły cieć, kłamca i oszust fałszujący dokumenty.

Komentarze są zamknięte