Zmiany w rządzie Donalda Tuska? Czy gra w kotka i myszkę?

Redaktor Obywatelski3

Donald Tusk fot Maciej Smiarowski KPRM„W związku z planowanym odejściem szefa Kancelarii Premiera Tomasza Arabskiego przewiduję zmiany w rządzie; poinformuję o nich na posiedzeniu Rady Ministrów w środę” – zapowiedział w czwartek premier Donald Tusk.

„W środę odbędzie się posiedzenie Rady Ministrów i tam poinformuję ministrów, a następnie państwa, o zmianach w rządzie – bo ich będzie więcej – w związku z odejściem pana ministra Arabskiego”
– powiedział premier.Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Arabski ma zostać ambasadorem RP w Hiszpanii. Dziennikarze pytali premiera, czy zmienił zdanie ws. swojej zapowiedzi, że nie będzie ubiegał się w 2014 r. o funkcję przewodniczącego PO.
„Jeśli zmienię decyzję w sprawie kandydowania, to natychmiast państwa poinformuję i nie wykluczam, że to będzie szybki komunikat”
– odpowiedział.Tusk był też pytany o nowego szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
„Gdy będę miał informację, to ją przekażę. Jak wiecie, ja nie lubię o służbach rozmawiać, kiedy nie ma jakiejś ewidentnej potrzeby”
– odpowiedział.
SI, gp
 1. | ID: 3ba0348e | #1

  Nie wierze panu premierowi w zadne słowo.A jego czyny okreslam zdradą umęczonego narodu.Drobne,kosmetyczne lukrowanie.

 2. Anonim
  | ID: 796af554 | #2

  Najgorszy rząd po 1989 r. , zakłamanie, matactwa, zamiatanie afer pod dywan, wyprzedaż majatku narodowego, doprowadzenie Polski na skraj upadłości, ubóstwa Polaków !!!! Główne dzieło tego rzadu oprócz gry w piłkę , matactw smoleńskich, wybudowanie boisk do gry w piłkę, na które juz nie ma pieniędzy na ich utrzymanie, zamiast tworzenia nowych miejsc pracy . Pobieranie wysokich uposażeń przez stworzone przez Platforme elity za pracę w generowaniu długów jak w kolejach śląskich .Ignorancja, pijar i władza za wszelka cenę. Naród się nie liczy, chociażby mieligo sciągnąć na dno !!!

 3. Irena
  | ID: c36c1511 | #3

  Premier pan Tusk zapowiada duuuże zmiany w ministerstwach.Oby fachowców nie pozbierał panu profesorowi Glińskiemu. Bo takie to dziwne. Dlaczego akurat teraz, przed głosowaniem o wotum nieufnosci dla Jego rządu, które wniósł PiS, dokonać chce wieloosobowych zmian? A może to związane z kolejnymi niedoróbkami i tak Stadion Narodowy ma być zamknięty, bo niebezpieczny — sprawa w prokuraturze, następne to lotnisko w Modlinie ,drogi,autostrady,gdzie korupcją zajeżdża.A moze Bank Ochrony Środowiska, gdzie sa nasze wpłaty nie udziela już kredytu na finansowanie machlojek? Ale kto to sprawdzi.? Partia Miłości czuwa i ochrania stanowiska dyrektorskie członków PO .!!!!!!!!!!

Komentarze są zamknięte