Prawnik z Sądu Najwyższego naśmiewa się z papieża w internecie [sprostowanie w komentarzu]

Niezależna Gazeta Obywatelska6

Walka z obrażaniem Kościoła Katolickiego w internecie, weszła w nową fazę. Jak się okazuje, facebook – tak skrajnie nieobiektywny w swoich zachowaniach (o tym poniżej) – dopuszczał do istnienia grupy obraźliwe dla katolicyzmu, zarazem rugując grupy atakujące lewicę i pederastów.

 

Istniało wiele grup, które swoimi treściami urażały katolicyzm. Ale z nich wszystkich, stanowczo przodowała strona „Jan Paweł Drugi Zaj***ł mi szlugi”, gdzie promowane były treści, jakoby JPII był brutalnym pedofilem. Wulgarne i prostackie treści, były wielokrotnie zgłaszane do administracji, ale nie reagowała ona, zarazem usuwając strony, jak np. „Zakaz pedałowania”, „Chłopak dziewczyna normalna rodzina”; „Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna”. Wszelkie statusy ujawniające tę nieprawidłowość, facebook usuwał (w tym i moje własne!).

 

Wielkie poruszenie wśród internautów spowodował film, na którym – w końcu! – widać twarze i nazwiska tych, co są administratorami „Jan Paweł Drugi Zaj***ł mi szlugi”. Wielkim zdziwieniem jest fakt, iż są to ludzie, którzy pracują w Sądzie Najwyższym, lub są zagranicznymi polskojęzycznymi kobietami (studentka z..Algierii!). W końcu wydało się, kto jest godny hańby. Bo anonimowe treści, jakie wrzucali, nie były nawet dowodem ich odwagi. Filmik ten, jest zestawieniem faktów, oraz screenshotów strony administracji, wykonanych przez hakera, a dane te upublicznił 8 lutego 2013 roku.

 

Założycielem fanpage’a, jest Piotr Nowak, prawnik w Sądzie Najwyższym w Warszawie, który w wolnym czasie opiekuje się niepełnosprawnymi (sic!), a który w swoich postach, niejednokrotnie obrażał papieża w sposób zasługujący na olbrzymi sprzeciw! Dla przykładu:

4 stycznia o godzinie 19:15, napisał:

„masz znaczki z Papieżem? brakuje mi takiego z 1982r. przedstawiającego gwałt na 5 latce. masz na wymianę?”

 

Jest tego więcej, a skala zjawiska jest niesamowicie bulwersująca! Zapraszam do oglądania i udostępniania:

Autor: Maciej Kałek, NGO Głubczyce

 1. | ID: eb7b5b0d | #1

  Takich mamy Prawników.A Korporacja stoi za nim.Więc sie nie boi,
  Bo w Polskim Sądzie najwyższym pracuje
  .Podłość, jedyne słowo,które cisnie sie na usta.Koniecznie trzeba zobaczyć filmik na nin.stronce. @ P.NGO.Dzięki.

 2. JT
  | ID: 2c337396 | #2

  Tą dziewczynę w piekle będą brali :Hitler Stalin Lenin Breżniew Jaruzelski Bin Laden …

 3. nowy
  | ID: ed422c72 | #3

  Tu tez coś znalazłem.
  O ile wiem to wypisuje kumpel niejakiego redaktora naczelnego z NGO i OSPN
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

 4. Nocturno19
  | ID: 1f2b1f22 | #4
 5. Nocturno19
  | ID: 1f2b1f22 | #5

  A już miałem nadzieje, że się udało. FB jednak ma w nosie to :(

 6. | ID: 1a30c1cb | #6

  W materiale z dnia 10.02.2013 r. pod tytułem „Prawnik z Sądu Najwyższego naśmiewa się z papieża w internecie [wideo]“ zawarta była błędna informacja, że Piotr Nowak, sędzia w Sądzie Najwyższym, założył stronę „Jan Paweł II za***bał mi szlugi“.

  Pani Teresa Paźlik, główny specjalista Sądy Najwyższego Rzeczpospolitej, poprosiła o sprostowanie. Informuję więc, iż Pan Piotr Nowak nigdy nie był i nie jest członkiem Sądu Najwyższego. Błędna informacja wynikała z licznych manipulacji informacyjnych, udostępnianych na stronie „Jan Paweł II za****ał mi szlugi“, która to strona istnieje do dziś, ale jako fikcyjne konto osoby publicznej. Za błęd przepraszam.

  Maciej Kałek
  2014-05-09

Komentarze są zamknięte